Wkrótce startuje Turbo Wyzwanie: inwestuj 100 tys. zł, sprawdź swoje umiejętności i wygraj nagrody
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
07 paź 2022, 10:00

Wkrótce startuje Turbo Wyzwanie: inwestuj 100 tys. zł, sprawdź swoje umiejętności i wygraj nagrody

W najbliższy poniedziałek startuje Turbo Wyzwanie. To gra inwestycyjna, w której każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji wirtualne 100 tys. zł, aby na platformie demo sprawdzić swoje umiejętności inwestorskie i wygrać nagrody.

Turbo Wyzwanie to gra prowadzona przez ING Bank N.V., której pierwsza faza ruszy już 10 października 2022 r. Przedstawiamy dlaczego warto wziąć w niej udział i kiedy oraz w jaki sposób dołączyć do rywalizacji. Głównym partnerem Gry jest Giełda Papierów Wartościowych.

Zainteresowani inwestorzy mogą sprawdzić swoje możliwości inwestując na platformie demo. Do dyspozycji każdego gracza będzie 100 tys. zł wirtualnych środków, które będzie mógł inwestować przez dwa tygodnie w wybrane instrumenty finansowe. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 25 000 zł netto w formie nagród rzeczowych i 35 500 zł brutto w formie kart podarunkowych.

cta

Gra to też edukacja inwestycyjna i eksperci prezentujący swoje style inwestowania

Nie tylko rywalizacja o pierwsze miejsca jest tu istotna. Gra stwarza też szerokie pole do zdobycia doświadczenia w inwestowaniu w takie instrumenty jak certyfikaty turbo, ETF-y oraz wybrane akcje. 

W ramach tegorocznej edycji będzie można śledzić poczynania w grze trójki ekspertów. Zaprezentują oni swoje style inwestowania.

blogerzy

Śledź ich w mediach społecznościowych, podglądaj konto w grze lub wejdź na stronę www.ingturbo.pl, aby sprawdzić jaki mają pomysł na inwestowanie.

 Radek „Humanista na giełdzie” ChodkowskiPiotr Cymcyk – DNA RynkówMichał Palaczyk – squaber.com
ingturbo.plSprawdź
konto na grainwestycyjna.plHumanistaNGDNARynkowMichal_squaber
TwitterPrzejdźPrzejdźPrzejdź
FacebookPrzejdźPrzejdźPrzejdź

Każdy uczestnik będzie miał dostęp do materiałów edukacyjnych oraz możliwość sprawdzenia w praktyce uzyskanej wiedzy pod linkami:

Start okresu próbnego 10 października. Start gry 17 października 2022 r.

W pierwszym tygodniu, tzn. od 10 do 16 października, uczestnicy będą mogli testować działanie systemu i wypróbować różne sposoby inwestowania w instrumenty finansowe. W tym okresie konta graczy nie będą oceniane pod względem stopy zwrotu. Jest to czas na zapoznanie się z grą i jej zasadami.

Następnie w poniedziałek, 17 października rozpocznie się właściwa faza rywalizacji. Konta uczestników zostaną przywrócone do stanu początkowego. Od tego momentu transakcje będą miały wpływ na końcowy wynik. Faza główna potrwa do 28 października.

oś-czasu

Nagrody dla 81 inwestorów

Pod koniec rywalizacji najlepsi gracze otrzymają nagrody.

Główną nagrodą jest rower elektryczny KROSS. Trafi on w ręce inwestora, który uzyska najwyższą stopę zwrotu w całej grze.

Nie tylko pierwsze miejsce w całej rozgrywce będzie nagradzane. Będą także nagrody tygodniowe. Czterdziestu najlepszych inwestorów o najwyższych stopach zwrotu w pierwszym oraz kolejnych 40 inwestorów w drugim tygodniu otrzyma także nagrody (wyniki będą podane po zakończeniu gry).

Co tydzień do rozdania będą nagrody rzeczowe oraz bony. Inwestor z najlepszym wynikiem w danym tygodniu otrzyma rower elektryczny Ecobike. Drugie miejsce będzie nagrodzone hulajnogą elektryczną DUCATI Pro I Evo v2 2022. Zaś za trzecie miejsce przysługiwać ma zegarek Garmin Venu 2.

Ponadto kolejne 37 miejsc zostanie nagrodzonych bonami w postaci elektronicznych kart podarunkowych o wartościach od 200 zł do 800 zł.

Nagrody-1880x2499

Można wygrać maksymalnie 1 nagrodę – jedną nagrodę tygodniową lub nagrodę główną. Zasady i szczegółowe informacje dotyczące przyznawania nagród zostały opisane w regulaminie gry. Będzie on dostępny na stronie gry od 10 października.

Jak się zarejestrować

Zapisy już się rozpoczęły i są prowadzone na platformie gry inwestycyjnej pod linkiem:

https://www.grainwestycyjna.pl/

By wziąć udział w rywalizacji należy podać swoje dane w formularzu dostępnym pod przyciskiem „Utwórz nowe konto”.

rejestracja

Następnie od razu można rozpocząć testy otwierania i zamykania pozycji, ustawiania stop loss itp. Faza testowa potrwa do 16 października, a 17 października rozpocznie się właściwa faza rywalizacji.

cta

Do gry można dołączyć w dowolnym momencie.

Materiał powstał we współpracy z partnerem.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.