Weekend Kapitalizmu 2023 odbędzie się pod koniec marca. Strefa Inwestorów patronem medialnym wydarzenia
Obrazek użytkownika Szymon Machalica
10 mar 2023, 13:42

Weekend Kapitalizmu 2023 odbędzie się pod koniec marca. Strefa Inwestorów patronem medialnym wydarzenia

Inicjatywa Weekend Kapitalizmu cieszy się coraz większą popularnością. Jej celem jest manifestacja wolności osobistej i gospodarczej, a także tworzenie środowiska gotowego do intelektualnej i kulturowej obrony tych wartości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 marca w teatrze Palladium w Warszawie.

Zobacz także: Tesla, Elon Musk i jaka przyszłość czeka auta elektryczne oraz akcje spółki - Szymon Machalica, Podcast 21% rocznie - jak inwestować

Weekend Kapitalizmu to nie tylko seria prelekcji, paneli i imprez towarzyszących, ale także debaty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności. W tym roku jedną z najbardziej wyczekiwanych debat będzie pojedynek między Marcinem Chmielowskim z Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości , a Sławomirem Mentzenem, prezesem partii Nowa Nadzieja. Dyskusja obracać się będzie wokół tematu „Czy liberałom potrzebna jest Konfederacja". Debata odbędzie się na scenie Palladium w sobotę, 25 marca o godzinie 16:45.
 


Weekend Kapitalizmu to już 5. edycja największego wydarzenia wolnościowego w Polsce, organizowanego przez Centrum Kapitalizmu, które zrzesza polski ruch wolnorynkowy we współpracy z niemal wszystkimi polskimi organizacjami prokapitalistycznymi i przy wsparciu niezależnych przedsiębiorców. Inicjatywa ta powstała dzięki zaangażowaniu Tomasza Kołodziejczuka, który od lat działa na rzecz sceny wolnościowej w Polsce.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się  24-26 marca w teatrze Palladium w Warszawie, odbędą się liczne panele dyskusyjne z politykami, przedsiębiorcami, aktywistami oraz przedstawicielami środowisk akademickich. Organizatorzy zaprosili ponad 35 prelegentów, którzy wezmą udział w 4 panelach dyskusyjnych oraz ponad 30 prelekcjach. Patronem medialnym jest Strefa Inwestorów. To wydarzenie nie tylko umożliwi wymianę poglądów i doświadczeń, ale również stworzy możliwość nawiązania cennych kontaktów i budowania inspirujących relacji.

Oficjalna strona wydarzenia: WEEKEND KAPITALIZMU 2023

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.