Konferencja WallStreet 27: największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce
Obrazek użytkownika Aleksandra Kiwacka
04 maj 2023, 12:14

Konferencja WallStreet 27: największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce już pod koniec maja

W dniach 26-28 maja 2023 r. odbędzie się 27. edycja konferencji WallStreet - największego spotkania inwestorów indywidualnych w Polsce organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Podczas trzydniowego wydarzenia ponad 1500 uczestników będzie miało okazję wysłuchać ekspertów i dyskutować na temat aktualnej kondycji oraz perspektyw rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Konferencja WallStreet to coroczne wydarzenie, które gromadzi ponad 1500 inwestorów, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji rynkowych z całej Polski. Tegoroczna, 27. edycja odbędzie się w dniach 26-28 maja w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Podczas 3 dni trwania konferencji, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych prowadzonych przez najbardziej uznanych ekspertów. W programie nie zabraknie także solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.

Wśród zaproszonych ekspertów są się m.in.: gość specjalny - Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, a także Rafał Glinicki, Paweł Szczepanik, Marek Zuber, Mateusz Samołyk, Bartosz Szyma, Tomasz Skolimowski, Artur Wiśniewski, Przemysław Staniszewski, Adrian Mackiewicz, Radosław Chodkowski, Tomasz Prusek, Tomasz Jaroszek, Konrad Ryczko oraz Robert Stanilewicz.

goście wall street

Formularz zapisów oraz więcej informacji o konferencji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Strefa Inwestorów jest patronem medialnym konferencji.

Konferencja Wall Street w 2022 roku

Wall Street 26

Herosi Rynku Kapitałowego

Oprócz programu merytorycznego, organizatorzy zadbali także o szereg atrakcji. Na piątek zaplanowana została uroczysta gala, której towarzyszyć będzie wręczenie nagród w konkursie Herosi Rynku Kapitałowego.

Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Dziennikarz ekonomiczny, który swoją działalnością i zaangażowaniem wpływa na edukację ekonomiczną inwestorów indywidualnych oraz ma bezpośredni wpływ na rynek kapitałowy.
  • Bloger giełdowy, który swoją działalnością promuje inwestowanie na giełdzie jako miejsce świadomego i odpowiedzialnego pomnażania kapitału.
  • Edukator giełdowy, który poprzez swoją działalność w sposób szczególny przyczynia się do edukacji giełdowych inwestorów indywidualnych.
  • Popularyzator idei oszczędzania długoterminowego, który poprzez swoją działalność w sposób szczególny przyczynia się do podnoszenia świadomości w zakresie konieczności samodzielnego oszczędzania na emeryturę, inwestowania dywidendowego, budowania długoterminowych oszczędności.
  • Analityk giełdowy, który swoją działalnością wpływa na poziom edukacji inwestorów indywidualnych.
  • Spółka giełdowa, która prowadzi relacje inwestorskie, które skierowane są do inwestorów indywidualnych, na najwyższym poziomie.
  • Spółka giełdowa, która wypłaca dywidendę i prowadzi stabilną politykę dywidendową w długim terminie.
  • Spółka giełdowa, która prowadzi działania związane z ESG na najwyższym poziomie.

Wśród nominowanych, w kategorii „Dziennikarz ekonomiczny” znalazł się nasz redakcyjny kolega, redaktor prowadzący StrefaGlobalMarket.pl – Szymon Machalica.

Głosowanie trwa do 18 maja. Aby oddać swój głos na wybranego kandydata, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie konkursu.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.