Sytuacja finansowa Render Cube oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
15 cze 2023, 12:21

Sytuacja finansowa Render Cube oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Render Cube to łódzkie studio gamingowe, które ma na swoim koncie sukces gry Medieval Dynasty. Produkcja została wykonana na zlecenie zewnętrznego wydawcy Toplitz Productions. Gra zadebiutowała w pełnej wersji w 2021 roku.

Spółka opublikowała wyniki za 2022 r. W minionym okresie spółka wypracowała 13,9 mln zł netto przychodów, co jest najlepszym wynikiem w historii studia. Zysk netto w raportowanym okresie uplasował się na poziomie 8 mln zł, a EBITDA wyniosła 10,2 mln zł. Render Cube skupiał się na rozwijaniu swojego flagowego projektu, gry Medieval Dynasty.

Zespół Render Cube obecnie koncentruje się na trybie kooperacji do Medieval Dynasty. Postęp prac przebiega zgodnie z założonym przez spółkę harmonogramem. W planach spółki jest złożenie prospektu oraz debiut na głównym parkiecie GPW.

W czwartek, 15 czerwca 2023 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Render Cube, Damianem Szymańskim. Podczas spotkania zostanie omówiona sytuacja finansowa i dalsze plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 15 czerwca 2023 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.