Inwestuj wirtualne pieniądze, wygrywaj realne nagrody. Startuje gra giełdowa Turbo Wyzwanie
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
27 paź 2023, 12:59

Niebawem start gry giełdowej Turbo Wyzwanie. Inwestuj wirtualne 100 tys. zł i wygraj realne nagrody

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się faza testowa przed grą inwestycyjną Turbo Wyzwanie.  Konkurs cieszy się co roku bardzo dużą popularnością. W poprzedniej edycji wzięło udział prawie 3,5 tysiąca inwestorów. Zainwestuj wirtualne 100 tys. zł, zapoznaj się z możliwościami inwestycji przy użyciu wybranych instrumentów finansowych i wygraj atrakcyjne nagrody.

Turbo Wyzwanie jest grą inwestycyjną i jednocześnie edukacyjną. Pozwala w praktyce zapoznać się z nietypowymi instrumentami inwestycyjnymi takimi jak certyfikaty Turbo, ETFy, a także umożliwia inwestowanie w wybrane akcje. Inwestorzy mogą przetestować na wirtualnych środkach różne sposoby inwestowania i sprawdzić swoje umiejętności. Jednocześnie mają szanse na atrakcyjne nagrody.
 


Gra jest prowadzona przez ING Bank N.V., a partnerem głównym jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.  Pierwsza faza, testowa, ruszy już w poniedziałek, 30 października. Właściwa gra rozpocznie się tydzień później, 6 listopada.

Gra Inwestycyjna Turbo Wyzwanie 2023

Wirtualna gra Turbo Wyzwanie: Realne nagrody dla 201 osób

W grze przewidziane są nagrody dla 201 osób z najwyższą stopą zwrotu. Po 100 osób w każdym z dwóch tygodni fazy głównej gry. Na zakończenie przewidziana jest nagroda główna dla najlepszego gracza (maksymalnie jedna nagroda na gracza – szczegóły w regulaminie https://www.grainwestycyjna.pl/article/terms).
 

Turbo wyzwanie 2023 nagrody


Nagrodą główną w tegorocznej edycji jest rower elektryczny KROSS. Za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych tygodniach gry przewidziane są nagrody w postaci konsol do gier i kart podarunkowych.

Gra Inwestycyjna Turbo Wyzwanie 2023

UWAGA: Do gry można dołączyć w dowolnym momencie i wciąż mieć szanse na nagrody.

Próbna gra rozpocznie się w poniedziałek

Zanim gra wystartuje, odbędzie się okres próbny, który potrwa od 30 października do 5 listopada. W tym czasie inwestorzy będą mogli zapoznać się z zasadami gry oraz przetestować transakcje w systemie.

Następnie, 6 listopada konta zostaną zresetowane i rozpocznie się faza główna gry. Potrwa dwa tygodnie.
 

Harmonogram

Turbo Wyzwanie to edukacja i zabawa

Będziemy śledzić postępy w grze, a także zamieszczać materiały edukacyjne, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji inwestycyjnych – nie tylko w grze, ale też w realnym inwestowaniu.

Szczegóły przestawimy już niedługo. Tym czasem zapraszamy do darmowej rejestracji w grze Turbo Wyzwanie.

Gra Inwestycyjna Turbo Wyzwanie 2023

Zarejestruj się już teraz i podejmij Turbo Wyzwanie i od razu rozpocznij testy otwierania i zamykania pozycji, ustawiania stop loss i zarządzania ryzykiem. Zapoznaj się z certyfikatami Turbo oraz innymi formami inwestycji nic nie ryzykując. Przypominamy, że faza testowa potrwa od 30 października, do 5 listopada. Następnie rozpocznie się prawdziwa rywalizacja.
 

Gra Inwestycyjna Turbo Wyzwanie 2023

Gra Inwestycyjna Turbo Wyzwanie 2023

Do gry można dołączyć w dowolnym momencie.

Materiał powstał we współpracy z partnerem.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.