Wyniki Noctiluca za 2023 rok i plany na 2024 rok - webinar z przedstawicielami spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
19 lut 2024, 09:04

Wyniki Noctiluca za 2023 rok i plany na 2024 rok - webinar z przedstawicielami spółki

Noctiluca to notowana na NewConnect spółka technologiczna, zajmująca się rozwojem zaawansowanych związków chemicznych w obszarze fotoniki, które są wykorzystywane m.in. przez producentów wyświetlaczy oraz paneli OLED.

Noctiluca opracowuje i produkuje emitery OLED trzeciej, czwartej i piątej generacji, stanowiące kluczowy element wyświetlaczy (monitory, telewizory, smartfony, urządzenia wearables czy VR) i źródeł światła. Spółka jest w tej technologii jednym z czołowych graczy na świecie. W 2024 r. Noctiluca złożyła kolejne zgłoszenie wniosku patentowego, którego przedmiotem są emitery OLED najnowszej, piątej generacji.

Noctiluca posiada i rozwija relacje biznesowe z 8 na 10 największych graczy w branży wyświetlaczy na świecie. Na liście partnerów Spółki są koreański LG Display, największy na świecie producent elektroniki użytkowej z USA, największy na świecie producent zegarków ze Szwajcarii oraz kilku globalnych producentów wyświetlaczy i urządzeń telekomunikacyjnych, w tym m.in. spółka zależna TCL..

Analitycy East Value Research GmbH rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Noctiluca od wyceny 325 mln PLN, co przekłada się na 208,62 zł per akcja (+100% vs obecna kapitalizacja).

Spółka obecnie prowadzi prace związane z przeniesieniem notowań spółki na rynek główny GPW oraz docelową, zapowiadaną od dawna emisją o wielkości kilkunastu mln PLN w 2024 roku.

W poniedziałek, 19 lutego 2024 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z Dyrektorem Rozwoju Biznesu, Mateuszem Nowakiem oraz Członkiem Zarządu, Krzysztofem Czaplickim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2023 rok oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego 2024 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.