PKO BP, ING Bank Śląski, BOŚ - Raporty roczne - kalendarz publikacji wyników finansowych | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
03 mar 2024, 16:10

PKO BP, ING Bank Śląski, BOŚ - Raporty roczne - kalendarz publikacji wyników finansowych

W nadchodzącym tygodniu inwestorzy i analitycy rynku kapitałowego zwrócą szczególną uwagę na publikacje wyników finansowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wśród najbardziej oczekiwanych raportów znajdują się te dotyczące działalności banków.

W czwartek 7 marca 2024 roku, PKO BP #PKO, lider sektora bankowego zaliczany do indeksu WIG20, opublikuje swój raport roczny. Następnego dnia w piątek, 8 marca, pełne wyniki pokaże ING Bank Śląski #ING, który również przedstawi raport roczny za 2023 r. 

515

Tego samego dnia, czyli też w piątek, spółka BOŚ #BOS z sektora bankowego, notowana w indeksie sWIG80, ujawni również swoje roczne dane finansowe. 

Oprócz tych kluczowych publikacji, w tygodniu pojawią się również raporty od innych spółek. W poniedziałek, 4 marca Eko Export SA przedstawi swoje wyniki w raporcie półrocznym, podobnie jak Kernel Holding S.A. #KER. Tego samego dnia spodziewany jest również raport roczny od Remak-Energomontaż SA. Natomiast 7 marca raport ma przedstawić Getin Holding SA.

Łącznie, w analizowanym tygodniu, inwestorzy będą mieli dostęp do siedmiu raportów finansowych z rynku podstawowego GPW, które mogą wpłynąć na decyzje inwestycyjne oraz ogólną ocenę kondycji finansowej prezentowanych spółek.

Nazwa skróconaTickerNazwa pełnaRaportIndeks
Poniedziałek 4 marca
EKOEXPORTEEXEko Export SARaport półroczny 
KERNELKERKernel Holding S.A.Raport półroczny 
REMAKRMKRemak-Energomontaż SARaport roczny 
Czwartek 7 marca
PKOBPPKOPKO BP SARaport rocznyWIG20
GETINGTNGetin Holding SARaport roczny 
Piątek 8 marca
INGBSKINGING Bank Śląski SARaport rocznymWIG40
BOSBOSBOŚ SARaport rocznysWIG80

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.