CCC, PGE, Arctic Paper, Grupa Pracuj - Kalendarz publikacji wyników finansowych, Raporty roczne za 2024 r.
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
01 kwi 2024, 07:30

CCC, PGE, Arctic Paper, Grupa Pracuj - Kalendarz publikacji wyników finansowych, Raporty roczne za 2024 r.

W tym tygodniu na warszawskim parkiecie inwestorzy z uwagą śledzić będą publikacje raportów rocznych za rok 2024. Wśród spółek prezentujących swoje wyniki finansowe znajdują się przedstawiciele zarówno indeksu największych spółek WIG20, jak i średnich przedsiębiorstw z mWIG40. Poniżej prezentujemy harmonogram publikacji oraz krótki opis działalności wybranych spółek.

W środę, 3 kwietnia zaprezentuje wyniki roczne Murapol SA #MUR, zeszłoroczny debiutant na GPW. W czwartek, 4 kwietnia 2024 roku zainteresowanie skoncentruje się na czterech przedsiębiorstwach. PGE #PGE, lider sektora energetycznego, opublikuje swoje wyniki roczne,  zobaczymy tez wyniki Arctic Paper #ATC (branża papiernicza) oraz raport roczny Grupy Pracuj #GPP, działającej w sektorze usług cyfrowych, ze szczególnym naciskiem na rynek pracy i rekrutację. Ponadto, także w czwartek zaprezentuje raport roczny spółka Voxel #VOX.

591

5 kwietnia, w piątek, uwagę przyciągnie CCC #CCC, gigant w branży obuwniczej, publikując pełny raport roczny z wynikami za 2023 r..

Ponadto, także w piątek jeszcze 5 spółek spoza głównych indeksów GPW opublikuje sprawozdania roczne. Wszystkie terminy wypłat podajemy w tabeli poniżej.

Nazwa skróconaTickerNazwa pełnaRaportIndeks
Środa 3 kwietnia
MURAPOLMURMurapol SARaport rocznysWIG80
UNFOLDUNFUnfold.vc ASI SARaport roczny 
Czwartek 4 kwietnia
PGEPGEPGE SARaport rocznyWIG20
ARCTICATCArctic Paper SARaport rocznymWIG40
GRUPRACUJGPPGrupa Pracuj SARaport rocznymWIG40
VOXELVOXVoxel SARaport rocznysWIG80
Piątek 5 kwietnia
CCCCCCCCC SARaport rocznymWIG40
BESTBSTBest SARaport roczny 
MEXPOLSKAMEXMex Polska SARaport roczny 
NOVITANVTNovita SARaport roczny 
PEPEESPPSPepees SARaport roczny 
TESGASTSGTesgas SARaport roczny 

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.