Drony i stacje dokujące, niczym paczkomaty, w każdym mieście w Polsce – Wojciech Stawiarski Reakto - Podcast 21% rocznie jak inwestować
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
13 paź 2021, 13:25

Drony i stacje dokujące, niczym paczkomaty, w każdym mieście w Polsce – Wojciech Stawiarski Reakto - Podcast 21% rocznie jak inwestować

Przed dronami nie uciekniemy. Bezzałogowe statki powietrzne będą coraz częściej wykorzystywane przez firmy, przedsiębiorstwa, służby publiczne i samorządy.

Sprzyjać temu będzie normalizacja prawa na terenie całej Unii Europejskiej, która weszła w życie z początkiem 2021 roku. Ochrona, logistyka, nadzór środowiskowy i infrastrukturalny to niektóre obszary w których zastosowanie może mieć technologia dronów.

Zobacz także: Rynek bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów, ma przed sobą dobre perspektywy, a rozwojowi sprzyja normalizacja przepisów

Właściwie dzisiaj nie jest pytaniem czy, tylko kto i kiedy na masową skalę zacznie wykorzystywać drony. Zapraszam do wysłuchania 51 odcinka podcastu 21% rocznie w którym porozmawiamy właśnie o dronach z Wojciechem Stawiarskim CEO polskiego startupu Reakto, który planuje budować własną infrastrukturę dronową do wykorzystania w sektorze ochrony. O tym dlaczego drony i infrastruktura dronowa to przyszłość tak jak kiedyś przyszłością były paczkomaty dowiesz się z najnowszego odcinka podcastu.

Zobacz także: REAKTO startuje z zapisami na kampanię crowdfundingową, w planach debiut na NewConnect
 

Kampania Crowdfundingowa REAKTO

REAKTO prowadzi aktualnie kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds, w ramach której chce pozyskać co najmniej 1,5 mln zł przy wycenie pre-money 9,8 mln zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod adresem: reakto.smartfunds.pl.

REAKTO

Pobierz podcast: 

Podcast 21% rocznie 51.mp3 (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako")

Słuchaj podcastu w Soundcloud: 

Podcast 21% rocznie na Soundcloud

Słuchaj podcastu w iTunes:

W tym podcaście

  • 00.02.25 Kim jest Wojciech Stawiarski i dlaczego zdecydował się zając biznesem opartym o drony

  • 00.11.54 Czym jest Reakto i skąd się wziął pomysł na biznes

  • 00.16.30 Dlaczego Reakto rozpoczyna działalność od rynku ochrony

  • 00.20.45 Czym jest XaaS i jak w praktyce będzie wyglądać usługa Reakto

  • 00.29.00 Modele biznesowe spółek działających w obszarze rynku dronów

  • 00.36.45 Normalizacja prawa dronowego – co oznacza w praktyce

  • 00.40.15 Drony i stacje dokujące, a historia paczkomatów

  • 00.54.15 Kampania crowdfundingowa Reakto

Zobacz także: Za co inwestorzy i założyciele kochają biznes typu SaaS, coraz mocniej reprezentowany na giełdzie - Mateusz Tarczyński Woodpecker - Podcast 21% rocznie jak inwestować

Wojciech Stawiarski i Paweł Biedrzycki

Wojciech Stawiarski i Paweł Biedrzycki

Paweł Biedrzycki

Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach Skuteczny Inwestor, Profesjonalny Inwestor, czy Wall Street.

Wojciech Stawiarski

Posiada 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania systemów informatycznych w środowiskach o wysokiej dostępności i wysokiej wydajności. Posiada także doświadczenie w obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami IT oraz zarządzania zespołami programistów, projektantów czy artystów w ambitnych, milionowych projektach. Jego rolą w REAKTO jest nadzorowanie prac we wszystkich obszarach działalności spółki, budowanie spójnej wizji produktów i usług oraz formułowanie długoterminowych celów dla zarządu.

Czekamy na wasze komentarze i uwagi

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Dajcie znać, co jest dobrze, a co można Waszym zdaniem zrobić lepiej. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki) oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl.

#drony, #irynekdronow, #reakto, #technologia, #bezzalogowestatkipowietrzne

Śledź Strefę Inwestorów w Google News