Drony i stacje dokujące, niczym paczkomaty, w każdym mieście w Polsce – Wojciech Stawiarski Reakto - Podcast 21% rocznie jak inwestować
Przed dronami nie uciekniemy. Bezzałogowe statki powietrzne będą coraz częściej wykorzystywane przez firmy, przedsiębiorstwa, służby publiczne i samorządy.
Sprzyjać temu będzie normalizacja prawa na terenie całej Unii Europejskiej, która weszła w życie z początkiem 2021 roku. Ochrona, logistyka, nadzór środowiskowy i infrastrukturalny to niektóre obszary w których zastosowanie może mieć technologia dronów.
Zobacz także: Rynek bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów, ma przed sobą dobre perspektywy, a rozwojowi sprzyja normalizacja przepisów
Właściwie dzisiaj nie jest pytaniem czy, tylko kto i kiedy na masową skalę zacznie wykorzystywać drony. Zapraszam do wysłuchania 51 odcinka podcastu 21% rocznie w którym porozmawiamy właśnie o dronach z Wojciechem Stawiarskim CEO polskiego startupu Reakto, który planuje budować własną infrastrukturę dronową do wykorzystania w sektorze ochrony. O tym dlaczego drony i infrastruktura dronowa to przyszłość tak jak kiedyś przyszłością były paczkomaty dowiesz się z najnowszego odcinka podcastu.
Zobacz także: REAKTO startuje z zapisami na kampanię crowdfundingową, w planach debiut na NewConnect
Kampania Crowdfundingowa REAKTO
REAKTO prowadzi aktualnie kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds, w ramach której chce pozyskać co najmniej 1,5 mln zł przy wycenie pre-money 9,8 mln zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod adresem: reakto.smartfunds.pl.
Pobierz podcast:
Podcast 21% rocznie 51.mp3 (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako")
Podcast 21% rocznie na Soundcloud
W tym podcaście
- 00.02.25 Kim jest Wojciech Stawiarski i dlaczego zdecydował się zając biznesem opartym o drony
- 00.11.54 Czym jest Reakto i skąd się wziął pomysł na biznes
- 00.16.30 Dlaczego Reakto rozpoczyna działalność od rynku ochrony
- 00.20.45 Czym jest XaaS i jak w praktyce będzie wyglądać usługa Reakto
- 00.29.00 Modele biznesowe spółek działających w obszarze rynku dronów
- 00.36.45 Normalizacja prawa dronowego – co oznacza w praktyce
- 00.40.15 Drony i stacje dokujące, a historia paczkomatów
- 00.54.15 Kampania crowdfundingowa Reakto
Zobacz także: Za co inwestorzy i założyciele kochają biznes typu SaaS, coraz mocniej reprezentowany na giełdzie - Mateusz Tarczyński Woodpecker - Podcast 21% rocznie jak inwestować
Wojciech Stawiarski i Paweł Biedrzycki
Paweł Biedrzycki
Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach Skuteczny Inwestor, Profesjonalny Inwestor, czy Wall Street.
Wojciech Stawiarski
Posiada 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania systemów informatycznych w środowiskach o wysokiej dostępności i wysokiej wydajności. Posiada także doświadczenie w obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami IT oraz zarządzania zespołami programistów, projektantów czy artystów w ambitnych, milionowych projektach. Jego rolą w REAKTO jest nadzorowanie prac we wszystkich obszarach działalności spółki, budowanie spójnej wizji produktów i usług oraz formułowanie długoterminowych celów dla zarządu.
Czekamy na wasze komentarze i uwagi
Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Dajcie znać, co jest dobrze, a co można Waszym zdaniem zrobić lepiej. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki) oraz mailem: podcast@strefainwestorow.pl.
#drony, #irynekdronow, #reakto, #technologia, #bezzalogowestatkipowietrzne
Pobierz podcast
211013 Podcast 21% rocznie 51.mp3 |