Swing Trading - co to? Sprawdzone sygnały otwarcia i zamknięcia pozycji
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
09 paź 2018, 07:18

[WIDEO] Sprawdzone sygnały otwarcia i zamknięcia pozycji - 5 przykładów z 2018 roku

Na giełdzie rzadko jest tak, że inwestor wie, co dokładnie dzieje się w spółce i rozumie, co stoi za ruchami ceny na wykresie, bo takimi informacjami dysponują tylko insiderzy. Jednak w długim terminie rynek jest mądry i wykres pokazuje wszystko. To założenie, które leży u podstaw swing tradingu i jest wciąż aktualne. Jest to technika inwestowania z prostymi i logicznymi zasadami.

Nie musisz jednak wierzyć na słowo. Paweł Szczepanik, inwestor i analityk z 25-letnim doświadczeniem rynkowym, przygotował nowe wideo, w którym pokazuje kilka wykresów i przykładów z 2018, abyś mógł sam ocenić, czy swing trading jest przydatnym narzędziem:
 


Jeśli nie wiesz jak analizować rynek, próbowałeś wielu metod, ale niewiele zadziałało, to swing trading jest podejściem dla Ciebie. Może stać się podstawą Twojej strategii inwestycyjnej. Zresztą zobacz wideo i przekonaj się sam.

strefainwestorow.pl_swing trader pro struktura i setupy 102018-750x200

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.