Skuteczny swing trading - co kryje się po drugiej stronie wykresu? [WIDEO Z WEBINARU] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
13 mar 2018, 15:12

Skuteczny swing trading - co kryje się po drugiej stronie wykresu? [WIDEO Z WEBINARU]

Poznaj zasady skutecznego swing tradingu i dowiedz się, co kryje się po drugiej stronie wykresu. Dowiedz się, czym jest struktura rynku i idealny układ do zawarcia pozycji. Zobacz wideo z webinaru z Pawłem Szczepanikiem, inwestorem i analitykiem z blisko 25-letnim doświadczeniem.


Z nagrania dowiesz się:

  • Co jest niezbędne, aby zarabiać pieniądze na giełdzie i dlaczego swing trading to skuteczne podejście do inwestowania warte Twojej uwagi?
  • Na czym polega analiza struktury rynku i jak może Ci pomóc w inwestowaniu?
  • Jaki jest idealny układ do zawarcia pozycji?
  • Jaki jest zakres szkolenia on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy.

Praktyczne szkolenie on-line: rejestracja uzupełniająca tylko do czwartku, 15 marca

Tylko do czwartku, 15 marca 2018 r., do godz. 23:59 trwać będą zapisy na praktyczne szkolenie on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy.

W szkoleniu on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy znajdziesz praktyczną wiedzę o inwestowaniu przekazaną w przystępny sposób, a dzięki gwarancji satysfakcji sam będziesz mógł zdecydować, czy swing trading i analiza struktury rynku to styl inwestowania, który odpowiada Twoim potrzebom. Sprawdź szczegóły w ofercie uczestnictwa.

rejestracja-uzupelniajaca-strefainwestorow.pl_swing trader pro struktura i setupy-750x200

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.