[Darmowe szkolenie online] 3 skuteczne i sprawdzone strategie inwestowania na polskiej giełdzie | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
13 cze 2018, 20:24

[Darmowe szkolenie online] 3 skuteczne i sprawdzone strategie inwestowania na polskiej giełdzie

Jeżeli spojrzymy na wyniki funduszy inwestycyjnych, czy innych instytucji zbiorowego inwestowania, to stwierdzimy, że polski rynek giełdowy nie rozpieszczał w ostatnich latach wysokimi stopami zwrotu z inwestycji.

Żeby zarobić więcej, trzeba było inwestować inaczej niż fundusze inwestycyjne. Wykorzystać swoje atuty, głównie związane z tym, że jako inwestorzy indywidualni mamy stosunkowo niewielki kapitał i przez to jesteśmy bardzo elastyczni. Jak to robić w praktyce, będziemy mówić w trakcie darmowego szkolenia online, które odbędzie się już w środę, 13 czerwca 2018 r. o godz. 20:00:

Zapisz się na darmowe szkolenie online
3 skuteczne i sprawdzone strategie
inwestowania na polskiej giełdzie

✅ Jak skutecznie inwestować na polskiej giełdzie?

O tym, jak to robić skutecznie opowiem razem z Rafałem Irzyńskim w czasie najnowszego szkolenia online.

Na spotkanie wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja (obowiązuje limit 500 miejsc, więc zalecam zajęcie swojego kilkanaście minut wcześniej):

Zapisz się na darmowe szkolenie online
3 skuteczne i sprawdzone strategie
inwestowania na polskiej giełdzie

W trakcie 1,5 godzinnego spotkania omówimy trzy skuteczne i sprawdzone strategie inwestowania na polskiej giełdzie i nie tylko:

  1. Strategię inwestowania w oparciu o szerokie spojrzenie na rynek
  2. Strategię inwestowania w oparciu o siłę relatywną
  3. Strategię inwestowania spekulacyjnego w oparciu o fundamenty

Wszystkie trzy strategie inwestowania wykorzystujemy na bieżąco w Strefie Inwestorów od lat. Opowiemy o tym jak działają, jakie przynoszą efekty i co można zrobić, aby to robić jeszcze lepiej, szybciej i skuteczniej.

Zapisz się na darmowe szkolenie online
3 skuteczne i sprawdzone strategie
inwestowania na polskiej giełdzie

✅ Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie poprowadzę ja, Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński. Obaj mamy przynajmniej kilkunastoletnie doświadczenie w inwestowaniu na polskiej giełdzie. Co ciekawe, każdy z nas inwestuje inaczej.

Już w najbliższą środę podzielimy się z Tobą swoimi strategiami inwestycyjnymi po to, abyś mógł wybrać tą która tobie najbardziej odpowiada.

Zapisz się na darmowe szkolenie online
3 skuteczne i sprawdzone strategie
inwestowania na polskiej giełdzie

Na końcu szkolenia pozostanie czas na pytania i odpowiedzi oraz analizę kilku zaproponowanych spółek. Dla wytrwałych, którzy pozostaną do samego końca przewidujemy też niespodzianki.

✅ Ważne: Nabór do Strefy Inwestorów

Przypominam, że tylko do środy, 13 czerwca 2018 r., do godz. 23:59 (czasu polskiego) trwać będzie nabór do Strefy Inwestorów. W tym czasie do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby (byli użytkownicy mogą wznowić abonament).

Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to zapraszam do Strefy Inwestorów.

Praktyczna wiedza o inwestowaniu:
Dołącz teraz do Strefy Inwestorów

Praktyczna wiedza dostępna w Strefie Inwestorów pomoże Ci skuteczniej inwestować Twoje pieniądze. Pamiętaj, że jeśli jednak zmienisz co do tego zdanie, to w ciągu 30 dni od daty rejestracji będziesz mógł zrezygnować z członkostwa i uzyskać zwrot zainwestowanej kwoty. Nic nie ryzykujesz dołączając do Strefy Inwestorów, możesz tylko zyskać.

Nabór trwać będzie do środy, 13 czerwca 2018 r., do godz. 23:59 (czasu polskiego). Jeżeli jesteś zainteresowany inwestowaniem na giełdzie, to zapraszam Cię do Strefy Inwestorów:

Praktyczna wiedza o inwestowaniu:
Dołącz teraz do Strefy Inwestorów

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.