Co to jest swing trading i dlaczego warto go stosować? 7 powodów
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
11 paź 2018, 07:26

7 powodów, dlaczego Swing Trading to prawdopodobnie najlepsze podejście do inwestowania dla Ciebie

Jakie są 2 największe wyzwania dla polskich inwestorów? Odpowiedź jest oczywista. Mało czasu na analizy i niekonsekwencja w trzymaniu się strategii inwestowania. Blisko 90% polskich inwestorów to osoby aktywne zawodowo, zajmujące się giełdą w czasie wolnym. To inwestorzy, którzy wykorzystują giełdę do pomnażania swoich oszczędności i gromadzenia środków na emeryturę.

Nic dziwnego, że narzekają na brak czasu, a dla wielu z nich konsekwentne trzymanie się strategi jest dużym wyzwaniem. To kwestia odpowiedniego podejścia do inwestowania, dostosowanego do sytuacji, w jakiej podejmujemy decyzje inwestycyjne.

Paweł Szczepanik spotkał w czasie swojej 25-letniej rynkowej kariery tysiące inwestorów. Setki z nich przekonał do wypróbowania podejścia swingowego w swoich inwestycjach. Ty też możesz sprawdzić właśnie teraz, czy to odpowiednia droga dla Ciebie. Zacznij od nowego wideo. To 15 minut pełne praktycznej wiedzy o swing tradingu, które może całkowicie zmienić Twój sposób inwestowania:

Z nowego wideo Pawła Szczepanika dowiesz się, dlaczego swing trading jest tak atrakcyjny podejściem do inwestowania dla osób, które nie mają wiele czasu na analizy.

Zobaczysz także, jak proste i logiczne jest to podejście, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej się go trzymać w długim terminie i osiągać konkretne wyniki z inwestowania na giełdzie.

PS W najbliższym poniedziałek (15 października) zaczynamy zapisy na szkolenie on-line Pawła Szczepanika Swing Trader PRO: Struktura i Setupy. To praktyczne szkolenie, dzięki któremu poznasz to podejście do inwestowania i zrozumiesz jak analizować wykres, a następnie podejmować decyzje inwestycyjne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu, już teraz zobacz nowe wideo.

strefainwestorow.pl_swing trader pro struktura i setupy 102018-750x200

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.