Swing Trading: analiza rynku i spółek. Czy to już moment na kupowanie akcji?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
18 paź 2018, 07:08

[WEBINAR] Czy to już moment na kupowanie akcji? Swing Trading: analiza rynku i spółek

Idealny układ do otwarcia pozycji to sytuacja, w której rozumiesz strukturę wykresu i co się na nim dzieje. Dopiero potem, w oparciu o konkretny setup, następuje realizacja transakcji. Jak to powinno wyglądać teraz w praktyce?! Co mówi nam analiza aktualnej sytuacji rynkowej i spółek z punktu widzenia swing tradingu? Na czym polega analiza struktury rynku i jak może Ci pomóc w skutecznym inwestowaniu?

Na te i inne pytania na temat swing tradingu oraz szkolenia on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy będziesz mógł poznać odpowiedź w czasie darmowego webinaru z Pawłem Szczepanikiem. Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 18 października 2018 r., o godz. 18:30.

Zarejestruj się na webinar 

W czasie webinaru Paweł Szczepanik pokaże na praktycznych przykładach analizę:

  • rynku, m.in.: WIG, WIG20, mWIG40, S&P500, DAX;
  • i spółek, m.in.: CD PROJEKT, JSW, PKN ORLEN, LOTOS, PKO BP, KGHM, czy 11 bit studios.

Na spotkanie wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja (obowiązuje limit 500 miejsc, więc zalecam zajęcie swojego kilkanaście minut wcześniej):

Zarejestruj się na webinar 

Praktyczne szkolenie on-line: zapisy tylko do czwartku, 18 października

Przypominam, że tylko do czwartku, 18 października 2018 r., do godz. 23:59 trwać będą zapisy na praktyczne szkolenie on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy:

szkolenie

W szkoleniu on-line Swing Trader PRO: Struktura i Setupy znajdziesz praktyczną wiedzę o inwestowaniu przekazaną w przystępny sposób, a dzięki gwarancji satysfakcji sam będziesz mógł zdecydować, czy swing trading i analiza struktury rynku to styl inwestowania, który odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.