W co inwestować w 2019 roku? 7 solidnych powodów, dlaczego to może być bardzo dobry rok dla polskiej giełdy [Darmowy Webinar]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
08 sty 2019, 10:33

Darmowy Webinar: 7 solidnych powodów, dlaczego 2019 rok może być bardzo dobry dla polskiej giełdy

Polska giełda jest najtańsza od 7 lat. Taniej było tylko w dołku bessy w 2009 roku i pod koniec spadków w 2011 roku. W stosunku do generowanych przez polskie spółki zysków, ich akcje są znów bardzo atrakcyjne. Czy to oznacza, że nadszedł już zatem czas na to aby mocniej zainteresować się polską giełdą?

W trakcie darmowego webinaru pokażemy 7 solidnych powodów, dlaczego z optymizmem patrzymy na polską giełdę w 2019 roku. Postaramy się też odpowiedzieć na pytanie co zrobić, kiedy już zacznie się hossa. Darmowy webinar odbędzie się w środę, 9 stycznia 2019 r. o godz. 20:00. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja (obowiązuje limit 500 miejsc):

Zarejestruj się na bezpłatny webinar "7 solidnych powodów dlaczego 2019 rok
może być bardzo dobry dla polskiej giełdy i co zrobić, gdy rozpocznie się hossa

➤ Plan webinaru

W czasie spotkania omówimy następujące kwestie:

  • Czy i dlaczego naszym zdaniem na polskiej giełdzie jest tanio?
  • Jak wygląda wycena polskich akcji na tle historii i innych giełd?
  • Jakie scenariusze dla polskiej giełdy na 2019 rok?
  • Co zrobić, kiedy rozpocznie się hossa?

➤ Limit 500 miejsc

Na webinar obowiązuje limit 500 miejsc, więc warto zarejestrować się wcześniej i 9 stycznia z wyprzedzeniem zająć swoje miejsce.

Zarejestruj się na bezpłatny webinar "7 solidnych powodów dlaczego 2019 rok
może być bardzo dobry dla polskiej giełdy i co zrobić, gdy rozpocznie się hossa

➤ Nabór do Strefy Inwestorów

Przypominam, że tylko do 17 stycznia trwać będzie nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny okres, w którym do naszej społeczności mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Sprawdź szczegóły w ofercie.

otwarty

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.