Analiza rynku i spółek - wykorzystanie struktur i setupów
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
15 kwi 2019, 07:15

Analiza rynku i spółek: Swing Trading - struktura i setupy w praktyce

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru z Pawłem Szczepanikiem, z którego dowiesz się, na czym polega podejście swingowe w inwestowaniu i dlaczego w ogóle działa. Zobaczysz także, dlaczego analiza struktury pomaga w inwestowaniu. W wideo znajdziesz też obszerną analizę sytuacji na polskiej giełdzie oraz wybranych spółek.

Webinar odbył się w środę, 10 kwietnia 2019 r.

Oto, co znajdziesz w wideo

  • Wprowadzenie do swing tradingu – niezbędne minimum teorii i dlaczego to podejście działa?
  • O co chodzi w analizie struktur rynkowych i jak może ona pomóc w skutecznym inwestowaniu?
  • Omówienie realnych analiz i transakcji historycznych na takich spółkach i indeksach jak: WIG20, mWIG40, LOTOS, Budimex, CD PROJEKT
  • Analiza aktualnej sytuacji rynkowej - indeksy: WIG, WIG20, WIG-banki, sWIG80, mWIG40, S&P500
  • Analiza aktualnej sytuacji rynkowej – spółki: EkoExport, Getin, Idea Bank, CCC, Budimex, 11 bit studios, KGHM
  • Omówienie zawartości szkolenia on-line i warsztatów stacjonarnych oraz pytania i odpowiedzi

Rejestracja uzupełniająca: Praktyczne szkolenie on-line i warsztaty stacjonarne: dodatkowe zapisy tylko do środy, 17 kwietnia

Uruchomiliśmy dodatkowe, uzupełniające zapisy na praktyczne szkolenie on-line oraz warsztaty stacjonarne Swing Trader PRO: Struktura i Setupy. Będą one trwać do środy, 17 kwietnia 2019 r., do godz. 23:59. Osoby zainteresowane uczestnictwem, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod adresem swingtraderpro.pl.
 

20190408-szkolenie


W szkoleniu Swing Trader PRO: Struktura i Setupy znajdziesz praktyczną wiedzę o inwestowaniu przekazaną w przystępny sposób, a dzięki gwarancji satysfakcji sam będziesz mógł zdecydować, czy swing trading i analiza struktury rynku to styl inwestowania, który odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.