W co inwestować w 2019 roku? 6 inwestycyjnych pereł z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku [Darmowy Webinar]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
12 cze 2019, 17:13

[Webinar Specjalny] 6 inwestycyjnych pereł z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku

Nastroje na polskim rynku giełdowym są fatalne, mimo że giełda amerykańska zalicza nowe maksima. Koniec końców, obraz polskiej giełdy w tym roku nie jest jednak zły. Mamy na GPW sektory, które zachowują się całkiem dobrze, a istnieje spora szansa, że cały rynek ruszy mocno na północ. Większość indeksów z polskiej giełdy jest w 2019 roku na plusie i powinny dalej zyskiwać dalej na wartości.

Zapraszam na darmowy webinar specjalny, który odbędzie się w środę, 12 czerwca 2019 r. o godz. 19:00, w trakcie którego zaprezentuję 6 ciekawych spółek: 3 z nowej i 3 ze starej gospodarki. W ramach webinaru zaprezentuję też solidne argumenty przemawiające za tym, że polska giełda powinna w tym roku kontynuować wzrosty. Oprócz tego poruszymy jeszcze inne, rynkowe zagadnienia.

Zarejestruj się na bezpłatny webinar "6 inwestycyjnych pereł
z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku

➤ Plan webinaru

W czasie spotkania omówimy następujące kwestie:

  • Wojna handlowa Chiny – USA: dlaczego może zaszkodzić Stanom Zjednoczonym?
  • Jakie wydarzenie na GPW pierwszej połowy roku może stanowić gamechanger na najbliższe lata dla polskich spółek na giełdzie?
  • Co dalej z polską walutą i jakie to ma znaczenie dla polskich indeksów?
  • Prezentacja 6 inwestycyjnych pereł na drugą połowę 2019 roku: 3 z nowej i 3 ze starej gospodarki
  • Analizy na życzenie: 15 indeksów lub spółek

Zarezerwuj sobie czas na ponad godzinne spotkanie, w ramach którego omówimy sporą dawkę informacji o aktualnej sytuacji rynkowej.

➤ Limit 500 miejsc

Na webinar obowiązuje limit 500 miejsc, więc warto zarejestrować się wcześniej i 12 czerwca z wyprzedzeniem zająć swoje miejsce.

Zarejestruj się na bezpłatny webinar "6 inwestycyjnych pereł
z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku

➤ Nabór do Strefy Inwestorów

Przypominam, że tylko do 13 czerwca trwać będzie nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny okres, w którym do naszej społeczności mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Sprawdź szczegóły w ofercie.

Nabór do Strefy Inwestorów

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.