Koronawirus: jaki inwestować i co dalej z rynkami finansowymi? Analiza rynku i spółek
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
25 mar 2020, 09:08

[LIVE] Jaki inwestować i co dalej z rynkami finansowymi w epoce koronawirusa? Analiza rynku i spółek

Koronawirus COVID-19 sprawił, że niemal w jednej chwili sytuacja globalnej gospodarki zmieniła się diametralnie. Na rynek wkroczyła zmienność, rynki giełdowe mocno spadły, waluty i surowce uległy dużym wahaniom. Polski złoty znacząco się osłabił. To stwarza nową rzeczywistość, w której jako inwestorzy musimy się odnaleźć i nauczyć się od nowa szukać w niej okazji inwestycyjnych. Jak każdy kryzys, także i ten sprawi, że na rynku wystąpią spore przetasowania – dla wielu sektorów i spółek będzie to nie lada problem, ale dla wielu ogromna szansa.

Jak odróżnić okazje inwestycyjne od słusznie przecenionych walorów? Które sektory i spółki mocno stracą na kryzysie, a które mają szanse zyskać? Co dalej z sytuacją banków, spółek handlowych? Jak sytuacja rozwinie się w gamingu? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie specjalnej transmisji LIVE, która będzie dostępna zarówno w Strefie Inwestorów, jak i na naszym kanale YouTube i fanpage na Facebooku w czwartek, 26 marca 2020 r. o godz. 19:00.

LIVE stream - czwartek, 26 marca 2020 r., godz. 19:00

Zapraszamy na transmisję live, w czasie, której Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omówią ogólną sytuację rynkową, a także pokażą przykłady spółek, które na kryzysie mogą mocno stracić i tych, które mogą mocno zyskać. W planie:

  • Omówienie sytuacji rynkowej USA
  • Indeksy polskie: WIG, WIG-20 i inne
  • Co dalej z Polską gospodarką i czy czeka nas kryzys? Jaki scenariusz dyskontuje giełda
  • Sektory, które stracą i zyskają na kryzysie
  • Spółki, które stracą i zyskają na koronawirusie
  • Pytania i odpowiedzi
  • Informacje dla osób zainteresowanych członkostwem w Strefie Inwestorów

Dołącz do Strefy Inwestorów - nabór trwa tylko do 26 marca 2020 r.

Nabór do Strefy Inwestorów - abonament, rejestracja, zapisy


W ostatnim czasie wiele osób pisało do nas w sprawie możliwości dołączenia do Strefy Inwestorów. Zdecydowaliśmy się więc uruchomić nabór do Strefy Inwestorów - to jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy wznowić członkostwo. Jak zwykle dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy też szereg praktycznych i wartościowych bonusów - o szczegółach można dowiedzieć się z oferty członkostwa.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.