WIDEO: Jak inwestować stosując analizę fundamentalną i w 1,5 roku pokonać indeks WIG o 100%, mimo popełnienia kilku błędów
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
26 maj 2020, 10:16

Jak stosując analizę fundamentalną w 1,5 roku pokonałem o 100% indeks WIG, mimo że popełniłem kilka błędów [WIDEO]

Od 20 lat inwestuję na giełdzie i praktycznie od samego początku stosuję analizę fundamentalną. Na giełdzie zmieniają się mody, pojawiają się nowe branże, ale jedno się nie zmienia. W długim terminie spółki muszą budować aktywa, generować zyski i tworzyć wartość dla akcjonariuszy, a do tego sprowadza się analiza fundamentalna.

Przez ostatnie lata wokół analizy fundamentalnej narosło wiele błędnych przekonań. Jedni ją nazbyt komplikują, a inni zbyt trywializują. Jako wyznawca złotego środka uważam, że analiza fundamentalna nie jest ani trudna, ani łatwa – po prostu jest i należy nauczyć się, jak z niej skutecznie korzystać. Pokazałem, że wcale nie musi to być trudne w czasie specjalnego, bezpłatnego webinaru, który odbył się w środę, 20 maja 2020 r.. Zapraszam do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia.

100% powyżej indeksu WIG w 1,5 roku

Punktem wyjścia do środowego webinaru był prowadzony przeze mnie wraz z Pawłem Biedrzyckim w Strefie Inwestorów edukacyjny Portfel Petard, który w 1,5 roku od startu pokonał o 100% indeks WIG. Dobierając spółki do tego portfela, opieramy się jedynie na analizie fundamentalnej. W trakcie webinaru pokazałem, jakie zasady mi przyświecają podczas analizy spółek, co działa, a co się nie sprawdza. Pokazałem też inwestycyjne sukcesy i porażki, ale na rzeczywistych analizach na żywo, a nie dobrze dobranych przykładach.

Czego dowiesz się z wideo?

  • Czym jest, a czym nie jest analiza fundamentalna – najczęstsze błędy;
  • Jakie wyniki można osiągnąć stosując analizę fundamentalną na przykładzie Portfela Petard (sukcesy i porażki);
  • Jak należy podchodzić do analizy fundamentalnej – żelazne zasady i praktyczne wskazówki dla inwestora indywidualnego;
  • Filozofia inwestowania: Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 oraz omówienie zawartości szkolenia;
  • Sesja Q&A.

Szkolenie Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0

Wszystkich tych inwestorów, dla których podejście do analizy fundamentalnej, o którym mówiłem w trakcie webinaru i pisałem powyżej, wydaje się naturalne i zdroworozsądkowe, zapraszam także do zapoznania się z ofertą nowego szkolenia on-line Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. Zapisy UZUPEŁNIAJĄCE będą trwały tylko do czwartku 28 maja 2020 r.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 rejestracja

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.