Jak i w co inwestować do końca 2020 roku, gdy koronawirus na dobre rozlał się po gospodarce [WIDEO]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
15 wrz 2020, 16:09

[WIDEO] Jak i w co inwestować do końca 2020 roku, gdy koronawirus na dobre rozlał się po gospodarce

W co i jak inwestować do końca 2020, gdy na świat i całą gospodarkę rozlewa się koronawirus? O tym i o podsumowaniu naszych oczekiwań ze stycznia tego roku będziemy rozmawialiśmy na ostatnim webinarze - zapraszam do zapoznania się z wideo z tego wydarzenia.

Koronawirus sprawił, że nie ma już inwestycji bez ryzyka. W wyniku obniżenia stóp procentowych przez banki centralne, zarówno obligacje, jak i lokaty w bankach, nie przynoszą już zysku. Wybuch epidemii COVID-19 nie pozostał bez wpływu nawet na rynek nieruchomości. Także i tutaj, w obliczu spadku mobilności i rozpowszechnienia się pracy w domu, zyski nie są pewne. Po raz pierwszy w historii, aby realnie zarabiać na inwestycjach musimy zacząć ryzykować. O tym jak to robić mądrze opowiedziałem w czasie webinaru specjalnego, który odbył się w czwartek 10 września 2020 o godzinie 20:00.

UWAGA: To wideo będzie dostępne tylko do 17 września 2020 r., do godz. 23:59.

Inwestowanie w erze COVID-19

Covid-19 zmienił na świecie wiele i nie pozostał bez wpływu na inwestowanie i oszczędności. Jest to oczywiście efekt tego, że przez epidemię światowa gospodarka zwolni. Kiedy wszystko się zatrzymuje, trzeba zaryzykować, aby wyjść ponad przeciętność. Wbrew pozorom, epidemia najmocniej uderzyła w bezpieczne przystanie. „Ryzykowne biznesy” dające nadzieję na ponadprzeciętny zysk są jeszcze bardziej doceniane. O tym fenomenie, o podsumowaniu założeń inwestycyjnych, jakie nam przyświecały w styczniu, gdy publikowaliśmy raport Trendy Inwestycyjne 2020 oraz o założeniach, co może się dziać i co będzie w cenie do końca 2020 roku opowiem w najnowszym webinarze pt. „Jak i w co inwestować do końca 2020 roku, gdy koronawirus na dobre rozlał się po gospodarce”.

Co znajdziesz w wideo:

  • Co epidemia koronawirusa COVID-19 zmieniła w świecie inwestycji?
  • Dlaczego wzrósł, a nie spadł apetyt na ryzyko?
  • Jakie mieliśmy oczekiwania co do rynku giełdowego na początku 2020 roku?
  • W jakim stopniu te oczekiwania się zrealizowały, a w jakim nie?
  • Jaki przewidujemy scenariusz dla rynku do końca 2020 roku?

Dołącz do Strefy Inwestorów - nabór uzupełniający tylko do 17 września 2020 r.

Nabór do Strefy Inwestorów

Trwa nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny okres, w którym do naszej społeczności mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Jak zwykle dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy też szereg praktycznych i wartościowych bonusów - o szczegółach można dowiedzieć się z oferty członkostwa.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.