Jak inwestować i zarobić 230% w niecałe dwa lata, korzystając z analizy fundamentalnej
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
21 paź 2020, 16:46

Jak zarobiliśmy 230% w niecałe dwa lata analizując potencjał przyszłych zysków spółek?

Portfel Petard, który od blisko 2 lat prowadzimy w ramach części Premium Strefy Inwestorów wygenerował do tej pory 230% zysku. To nie efekt spekulacji, czy szczęścia, ale konsekwentnego i rozsądnego stosowania analizy fundamentalnej do oceny sytuacji spółek i wyboru tych, które mają największy potencjał na rozwój i wzrost.

Jak to zrobiliśmy? Jednym z podstawowych założeń podejścia z jakiego korzystamy w Portfelu Petard, jest to, że w długim terminie spółki muszą budować aktywa, generować zyski i tworzyć wartość dla akcjonariuszy. Do tego sprowadza się analiza fundamentalna. Trzeba zrozumieć, w jaki sposób spółki zarabiają pieniądze, jak duże mają i mogą generować zyski i co najważniejsze - jaki jest ich potencjał wzrostu w przyszłości na tle bieżącej wyceny akcji.

O tym, jak to robić w praktyce powiem w trakcie specjalnego webinaru, który odbędzie się już w najbliższą środę, 21 października 2020 r., o godz. 20:30.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Plan webinaru:

  • Czym jest wskaźnik C/Z – wprowadzenie dla początkujących?
  • Dlaczego obecnie wskaźnik C/Z to za mało i żeby skutecznie inwestować trzeba patrzeć też na potencjał przyszłych zysków – jak w praktyce stosować forward C/Z?
  • Jak zarobiliśmy 230% prowadząc Portfel Petard i czego nas to nauczyło?
  • I studium przypadku - analiza fundamentalna i wykorzystanie C/Z oraz forward C/Z w praktyce: omówienie najbardziej zyskownej pozycji w Portfelu Petard, na której zarobiliśmy 450%.
  • II studium przypadku - wykorzystanie analizy fundamentalnej, C/Z i forward C/Z w analizie aktualnej pozycji w Portfelu Petard (na której już zarabiamy).
  • Filozofia inwestowania: Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 oraz omówienie zawartości szkolenia;
  • Sesja Q&A

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Na webinar wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zachęcam również do połączenia się wcześniej, bo obowiązuje limit 500 miejsc.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0

Inwestorów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie analizy fundamentalnej zachęcamy już teraz do udziału w autorskim szkoleniu online Rafała Irzyńskiego pt. Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. To 12 modułów wiedzy o inwestowaniu w oparciu o fundamenty, wynikające z ponad 20 letniego doświadczenia rynkowego. W tej edycji jest też nowość - możliwość wzięcia udziału w live learning, czyli sesji 6 webinarów z Rafałem Irzyńskim - po szczegóły zapraszamy do oferty uczestnictwa. Zapisy na szkolenie trwają do 22 października 2020 r.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy do 22 października 2020 r.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.