Chcesz dołączyć do Strefy Inwestorów? To warto wiedzieć - abonament, rejestracja, korzyści, podcast, opinie
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
11 sty 2021, 15:15

Chcesz dołączyć do Strefy Inwestorów w styczniu 2021? Oto, co powinieneś wiedzieć

Wystartował nabór do Strefy Inwestorów. Tylko w tym czasie nowi użytkownicy mogą dołączyć do społeczności inwestorów, a byli członkowie wznowić abonament. Rejestracja będzie trwać do 21 stycznia 2021 r. Po tym terminie dołączenie do części premium nie będzie możliwe. Oto, co warto wiedzieć o części premium Strefy Inwestorów i działającej od 13 lat społeczności.

Inwestor giełdowy, zwłaszcza początkujący, jest często przytłoczony ogromną ilością informacji rynkowych. "Co trzeba wiedzieć? Jaki to będzie miało wpływ na kursy akcji? Które akcje kupić i czy warto to robić?" - to codzienna seria pytań jaką musimy sobie zadawać. Jest tego naprawdę dużo. W części premium Strefy Inwestorów, do której można dołączyć do 21 stycznia 2021 r., stawiamy na uporządkowanie wiedzy i codziennie napływających informacji, poprzez analizy publikowane w blogu inwestorskim (nie tylko moje, ale i innych doświadczonych inwestorów), podcasty, prowadzenie portfeli edukacyjnych, dyskusje, raporty i artykuły.

Czym jest nabór do Strefy Inwestorów i w jakim terminie się odbędzie?

Rejestracja do części premium serwisu Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Jest to jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby. Również tylko w tym czasie byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Nabór trwa do 21 stycznia 2021 r. Właśnie w tym czasie możliwe jest uzyskanie dostępu do części premium Strefy Inwestorów oraz do atrakcyjnych bonusów.

Skąd mogę uzyskać więcej informacji na temat Strefy Inwestorów?

Stawiamy na udostępnienie jak największej ilości informacji na temat członkostwa w Strefie Inwestorów, dlatego najważniejsze wiadomości na ten temat są dostępne w szczegółowej ofercie członkostwa.

Oczywiście, jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania możesz się również z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 

Strefa Inwestorów abonament premium

Dołączając do Strefy Inwestorów uzyskasz dostęp do praktycznej wiedzy o inwestowaniu w formie wpisów w blogach inwestorskich, analiz, podcastów, czy raportów


Co uzyskam, jeśli dołączę teraz do Strefy Inwestorów?

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów uzyskasz przede wszystkim dostęp do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, w formie:

 • analiz w ramach publikowanego blogu inwestorskiego - analiza techniczna, swing trading, teoria fal Elliotta, techniki Di'Napolego, podejście spekulacyjne i analiza fundamentalna, a w szczególności:
  • Wpisy w blogu inwestorskim Pawła Biedrzyckiego "Podsumowanie sesji" i "Podsumowanie tygodnia" - średnioterminowa analiza rynku w oparciu o proste zasady analizy technicznej - swing trading i wybrane elementy analizy fundamentalnej.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych z wykorzystaniem analizy technicznej i Teorii Fal Eliotta.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • 3 edukacyjnych portfeli inwestycyjnych (podstawowy portfel Strefy Inwestorów, portfel Siły Relatywnej, Portfel Petard - omawiany w ramach podcastu),
   

Jak inwestować na trudnym rynku, czyli o selekcji spółek do portfela - Podcast "21% rocznie | Jak inwestować"
 

 • podcastu "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy, najciekawsze artykuły dostępne w Strefie Inwestorów, aktualną sytuacje rynkową. Wszystko w formie nagrania audio do słuchania w domu, w samochodzie, czy w czasie biegania. Sprawdź na czym to polega: Jak inwestować na trudnym rynku, czyli o selekcji spółek do portfela - Podcast "21% rocznie | Jak inwestować"
 • artykułów edukacyjnych – praktycznej wiedzy w przystępnej formie, na temat różnych technik i strategii inwestowania,
 • dyskusji w ramach komentarzy i forum dyskusyjnego – wymiana doświadczeń i analiz z innymi członkami społeczności inwestorów, w tym również z doświadczonymi inwestorami, publikującymi wpisy w Strefie Inwestorów.

Ponadto,w styczniu 2021 roku otrzymasz 3 atrakcyjne bonusy:

 • BONUS SPECJALNY ①: Raport"Trendy Inwestycyjne 2021" (dostępny od 14 stycznia).
 • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 29 stycznia 2021 r.).
 • BONUS SPECJALNY ③: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost

Na czym polega gwarancja satysfakcji?

Na koniec ważna informacja. Jestem przekonany, że członkostwo w Strefie Inwestorów pozwoli każdemu zaangażowanemu inwestorowi rozwinąć umiejętności inwestorskie, dlatego każda rejestracja objęta jest rozszerzoną, 30-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli zmienisz zdanie, będziesz mógł uzyskać pełny zwrot zainwestowanej kwoty. Bez zadawania pytań, bez tłumaczenia. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty rejestracji wyślesz na ten temat krótką wiadomość e-mail.

Po prostu rejestrujesz się w serwisie i masz 30 dni na to, aby sprawdzić, czy taka forma dostępu do praktycznej wiedzy o inwestowaniu jest dla Ciebie odpowiednia. Zapraszam!

W jaki sposób mogę dołączyć do Strefy Inwestorów?

Aby dołączyć do Strefy Inwestorów, wystarczy do 21 stycznia 2021 r., do godz. 23:59 zapoznać się z ofertą członkostwa, wypełnić formularz rejestracyjny i wnieść opłatę członkowską. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź teraz ofertę członkostwa w Strefie Inwestorów.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.