[WIDEO] W co i jak inwestować w 2021 roku - poznaj trendy inwestycyjne na przyszły rok
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
26 sty 2021, 07:32

Jakie trendy inwestycyjne będą panować na giełdzie w 2021 roku [WIDEO]

Rok 2020 okazał się bardzo udany dla polskiej giełdy i inwestorów. W co i jak inwestować w 2021 roku i jakie są szanse, że czeka nas kontynuacja hossy? Na te i inne ważne dla każdego inwestora pytania znaleźć można odpowiedzi w najnowszym wideo.

Po latach marazmu na giełdzie rok 2020 przyniósł niewidziane od lat ożywienie. W styczniu ubiegłego roku wszystkie znaki rynkowe zapowiadały, że GPW czeka ożywienie. Nie powstrzymała go nawet epidemia koronawirusa. Zapraszam do obejrzenia nagrania z webinaru, w czasie którego omówiliśmy nasze oczekiwania na 2021 rok.
 

WIDEO: Trendy Inwestycyjne 2021

W trakcie 45 minut omówiliśmy nasze oczekiwania na 2021 rok oraz przeprowadziliśmy sesję pytań i odpowiedzi. Przeanalizowaliśmy kilka kluczowych wykresów z rynku polskiego i zagranicznego, które mogą posłużyć nam jako wskazówka odnośnie tego, co może nas czekać w rozpoczynającym się roku. Oto pytania, na które znajdziesz odpowiedzi w najnowszym wideo:

  • Co się sprawdziło, a co nie w mijającym 2020 roku?
  • Jaki trend na giełdzie w USA powinien panować w 2021 roku?
  • Co może czekać GPW w 2021 roku?
  • Który polski indeks jest obecnie kluczowy?
  • Które sektory mogą pozytywnie zaskakiwać w 2021 roku?

Tylko do 28 stycznia trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Dołącz do nas i pobierz raport "Trendy Inwestycyjne 2021"!

Raport Trendy Inwestycyjne 2021Tylko do 28 stycznia 2021 r. trwać będzie nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy wznowić członkostwo. W tym roku dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy szereg praktycznych i wartościowych bonusów. Wśród szeregu korzyści jest także najnowszy raport "Trendy Inwestycyjne 2021". O szczegółach można dowiedzieć się z oferty członkostwa. Zapraszamy.

Zobacz także: Dołącz do Strefy Premium StrefaInwestorow.pl

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.