Jak inwestować, gdy na giełdzie trwa hossa - darmowy webinar
Obrazek użytkownika Webinary
07 kwi 2021, 20:51

DARMOWY WEBINAR: Jak szukać wartościowych spółek na giełdzie w czasie hossy, na przykładzie Portfela Petard

Każda hossa rządzi się swoimi prawami. W każdej hossie są inni liderzy. Wbrew pozorom to nie jest łatwy okres do inwestowania. W każdej hossie sprawdza się jednak inwestowanie w dobre i silne fundamentalnie spółki.

Zapraszamy do udziału w darmowym webinarze z Rafałem Irzyńskim, Głównym Analitykiem Strefy Inwestorów, w trakcie którego prowadzący pokaże jak poruszać się po giełdowym gąszczu, aby wyselekcjonować ciekawe spółki. Webinar odbędzie się już w najbliższy czwartek, 8 kwietnia 2021 r., o godz. 19:00.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Portfel Petard +550% w dwa lata

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze? W trakcie ostatnich dwóch lata na łamach Strefy Inwestorów Rafał Irzyński wraz z Pawłem Biedrzyckim prowadzili portfel edukacyjny na żywo, który przyniósł 550% zysku. W trakcie spotkania zostanie zaprezentowane podejście do inwestowania, którego stosowanie pozwoliło osiągnąć takie wyniki.

Wyniki Portfela Petard
Wyniki Portfela Petard

Plan webinaru

W trakcie 60 minutowego spotkania dowiesz się jakie są 4 filary skutecznego inwestora, które pozwolą Ci szukać spółki z dużym potencjałem na wzrost. Na konkretnych przykładach zostanie zaprezentowane jak poszukiwać na giełdzie wartości. Dowiesz się jak w praktyce szukać silnych fundamentalnie spółek, których wartość jest znacznie zaniżona, tylko i wyłącznie przez panujący wokół nich sentyment.

Webinar odbędzie się już w najbliższy czwartek, 8 kwietnia 2021 r., o godz. 19:00.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Na webinar wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zachęcam również do połączenia się wcześniej, bo obowiązuje limit 500 miejsc.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0

Inwestorów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie analizy fundamentalnej zachęcamy już teraz do udziału w autorskim szkoleniu online Rafała Irzyńskiego pt. Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. To 12 modułów wiedzy o inwestowaniu w oparciu o fundamenty, wynikające z ponad 20 letniego doświadczenia rynkowego. W tej edycji jest też nowość - możliwość wzięcia udziału w live learning wraz z portfelem edukacyjnym, czyli sesji 6 webinarów z Rafałem Irzyńskim - po szczegóły zapraszamy do oferty uczestnictwa. Zapisy na szkolenie trwają do 8 kwietnia 2021 r.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy do 8 kwietnia 2021 r.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.