[WIDEO] 147% w 2,5 roku: zobacz jak pasywne inwestowanie w oparciu o analizę fundamentalną przyniosło taką stopę zwrotu?
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
14 lip 2021, 19:46

Jak pasywne inwestowanie w oparciu o analizę fundamentalną przyniosło 147% w 2,5 roku? [WIDEO Z WEBINARU]

Skuteczne inwestowanie w oparciu o analizę fundamentalną wcale nie musi być czasochłonne. Udowadniamy to już trzeci rok z rzędu, wybierając na początku każdego roku nasze typy inwestycyjne. Po dwóch i pół roku taki sposób selekcji przyniósł blisko 150% zysku. Zapraszamy do obejrzenia wideo z webinaru w czasie, którego pokazałem podstawy tego podejścia i podsumowałem dotychczasowe wyniki.

Wideo jest skierowane przede wszystkim do początkujących oraz średnio-zaawansowanych inwestorów. Rafał Irzyński podczas spotkania przedstawił zasady analizowania spółek, którymi kieruje się przy wyborze corocznych typów inwestycyjnych Strefy Inwestorów. Spotkanie odbyło się we wtorek 13 lipca 2021 r. o godz. 20:00.
 

Podstawy analizy fundamentalnej i selekcji spółek, która pozwoliła osiągnąć 147% zysku w 2,5 roku

Z wideo dowiesz się:

  • Jaki zysk po 6 miesiącach przyniosły coroczne typy inwestycyjne Strefy Inwestorów wytypowane na początku 2021
  • Poznasz bliżej dwie spółki z zestawienia - tą która dała najlepszy i najgorszy wynik po I półroczu 2021
  • Udowodnimy, że takie podejście nie musi być czasochłonne i skomplikowane
  • Zainteresowane osoby będą mogły poznać szczegóły na  temat szkolenia on-line i live learningu prowadzonego przez Rafała Irzyńskiego

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 + live learning - rejestracja uzupełniająca

Inwestorów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie analizy fundamentalnej zachęcamy już teraz do udziału w autorskim szkoleniu online Rafała Irzyńskiego pt. Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. To 12 modułów wiedzy o inwestowaniu w oparciu o fundamenty, wynikające z ponad 20 letniego doświadczenia rynkowego. W tej edycji jest też nowość - możliwość wzięcia udziału w live learning wraz z portfelem edukacyjnym, czyli sesji 6 webinarów z Rafałem Irzyńskim - po szczegóły zapraszamy do oferty uczestnictwa. Rejestracja uzupełniajaca na szkolenie trwa do 16 lipca 2021 r.

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy uzupełniające do 16 lipca 2021 r.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.