Jak inwestować w 2023 roku na GPW? [WEBINAR]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
08 lut 2023, 17:45

Jak inwestować na polskim rynku giełdowym w 2023 roku [WEBINAR]

Zapraszamy na webinar “Jak inwestować na polskim rynku giełdowym w 2023 roku”. To wydarzenie, które organizujemy wspólnie z partnerem - duńskim Saxo Bankiem. Przez temat poprowadzą Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński.

Polski rynek giełdowy ma inną specyfikę niż rozwinięte rynki zagraniczne. O najważniejszych różnicach, tym, jak one wpływają na podejście do inwestowania i jak inwestować na rynku polskim opowiedzą Paweł Biedrzycki, Redaktor Naczelny i Rafał Irzyński, główny analityk Strefy Inwestorów.

Webinar odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godzinie 18:00.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

W trakcie około 90 minutowego spotkania prowadzący omówią najważniejsze wyróżniki rynku polskiego. Przedstawią też główne założenia strategii inwestycyjnej opartej o analizę fundamentalną i pokażą kilka przykładów realizowanych na żywo transakcji z portfela edukacyjnego.

Po webinarze odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, dotycząca inwestowania na giełdzie, jak i nowości w ofercie Saxo Banku dla polskich inwestorów.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiał partnerski

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.