Jak inwestować w spółki gamingowe? Warsztaty dla inwestorów #GAMEDIN już 2 marca 2019
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
22 lut 2019, 17:30

Warsztaty dla inwestorów: Jak inwestować w spółki gamingowe? #GAMEDIN już 2 marca 2019

Jak dobierać spółki z branży gamingowej do portfela inwestycyjnego? Na czym polega analityka gry mobilnej – struktura, wskaźniki, czy marketing? Jakie są perspektywy branży VR i czy warto na nią stawiać? I wreszcie: jak szacować potencjał komercyjny gier? Na te i inne pytania związane z inwestowaniem w spółki gamingowe odpowiedzą eksperci w czasie pierwszych warsztatów #GAMEDIN, które odbędą się już 2 marca, 2019 r. w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Całodniowe warsztaty na temat inwestowania w branży gier komputerowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w 4 półtoragodzinnych wykładach (w formie warsztatowej, w godzinach 10:00 - 17:30), prowadzonych przez ekspertów branży i wypełnionych konkretnymi informacjami. W czasie warsztatów #GAMEDIN, które odbędą się już 2 marca 2019 r. w godzinach 10:00 - 17:30, będzie można wysłuchać następujących wykładów:

  • Jak dobierać spółki z branży gamingowej do portfela inwestycyjnego - Mateusz Adamkiewicz, Gaming Factory
  • Analityka gry mobilnej – struktura, wskaźniki, marketing - Marcin Kwaśnica, Cherrypick Games
  • VR wczoraj, dziś i jutro – perspektywy branży - Błażej Szaflik, Carbon Studio
  • Czynniki zwiększające potencjał komercyjny gry wideo. Na co zwrócić uwagę i jakich sygnałów się obawiać - Michał Baryła, Inwestor prywatny

Zapisz się na warsztaty

Zapisy na warsztaty #GAMEDIN: Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń

Udział w warsztatach jest płatny, a ilość miejsc jest ograniczona do 30. Do 26 lutego koszt uczestnictwa to 149 zł brutto. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w całodniowych warsztatach 2 marca 2019 r. proszone są o wypełnienie formularza dostępnego na dedykowanej stronie internetowej.

Zapisz się na warsztaty

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.