Jak znaleźć spółki biotechnologiczne z potencjałem na wzrost na wczesnym i późnym etapie ich działalności - debata
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 maj 2019, 18:06

Komunikacja spółek biotechnologicznych z inwestorami na wczesnym i późniejszym etapie działalności firmy - debata SI i ŚL

Strefa Inwestorów wraz ze Światem Lekarza zaprasza na debatę na temat komunikacji spółek biotechnologicznych z inwestorami na wczesnym i późniejszym etapie działalności. Wydarzenie odbędzie się już 15 maja 2019 r. w czasie konferencji CEBioForum. Wśród uczestników dyskusji znajdą się pionierzy inwestowania w branże life science w Polsce.

Co jest najważniejsze w budowaniu wartościowej spółki biotechnologicznej? W jaki sposób wyróżniają się projekty z dużym potencjałem już na wczesnym etapie rozwoju firmy? Co odróżnia spółki biotechnologiczne, które osiągają sukces od tych, które nie potrafią do siebie przekonać inwestorów? Na te tematy porozmawiamy w trakcie debaty "Komunikacja spółek biotechnologicznych z inwestorami na wczesnym i późniejszym etapie działalności firmy" na konferencji CEBioForum, która odbędzie się 15 - 16 maja w Łodzi.

Zobacz także: Biotechnologia na giełdzie. Dlaczego inwestycja w spółki z tej branży różni się od innych, które znasz

Uczestnicy debaty w trakcie CEBioForum

Uczestnikami debaty organizowanej przez Strefę Inwestorów i Świat Lekarza w trakcie CEBioForum będą praktycy rynku kapitałowego i inwestorzy, będący pionierami inwestowania w spółki biotechnologiczne w Polsce.

wesolowski-tadeusz-e1472630138832-360x330

dr Tadeusz Wesołowski

Tadeusz Wesołowiski to inwestor prywatny, angażujący się w projekty z branży ochrony zdrowia. W 1990 roku powołał do życia i zarządzał firmą PROSPER, która po połączeniu z Torfarm S.A., od 2009 roku wchodzi w skład Grupy Kapitałowej NEUCA S.A. – lidera rynku dystrybucji farmaceutycznej w Polsce. Był jednym z pierwszych inwestorów, którzy dostrzegli potencjał spółki Selvita S.A. Od niemal 10-ciu lat pozostaje istotnym akcjonariuszem firmy. Aktywnie inwestuje w ciekawe projekty z branży life science we wczesnej fazie rozwoju.

szubadr n. med Marcin Szuba

Marcin Szuba to lekarz zarządzający funduszami medycznymi w Lartiq TFI. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada również dyplomy takich uczelni jak: University of Illinois, Uniwersytet Warszawski, University of Leeds. Doświadczenie zdobywał w takich instytucjach jak New Zealand Pharmaceutical Management Agency, Victorian WorkCover Authority, Nordea PTE. W latach 2009-2014 był związany z TFI PZU, jako Dyrektor ds. Sektora Medycznego oraz zarządzający funduszami PZU FIO Energia Medycyna Ekologia i PZU FIZ Medyczny.

Książek_Piotr_InnerValue_cb_kwadrat_smallPiotr Książek

Piotr Książek to dyrektor zarządzający w agencji relacji inwestorskich InnerValue. To doświadczony specjalista w obszarze relacji inwestorskich. Zarządza zespołem konsultantów świadczących kompleksowe usługi z zakresu investor i media relations w największej agencji specjalizującej się w IR w Polsce.

Specjalizuje się w komunikacji spółek z szeroko pojętej branży healthcare. W swojej karierze realizował działania m.in. dla takich firm jak Selvita, Mabion, Pure Biologics, Scope Fluidics, Polski Bank Komórek Macierzystych, czy Synektik.

Dyskusję w trakcie debaty będę moderował ja wraz z Pawłem Krusiem, redaktorem prowadzącym magazyn "Świat Lekarza".
 

Komunikacja inwestorów

Data i miejsce wydarzenia

Termin: 15 maja 2019 r., godzina 15:00

Miejsce: Konferencje CEBioForum, Hala Expo Łódź

>>Zobacz cały program CEBioForum<<

Czym jest CEBioForum

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi z inicjatywy prof. Tadeusza Pietruchy, biotechnologa, profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

W 2006 roku, po kolejnej edycji Bio-Forum pojawił się pomysł realizacji pilotażowego projektu MikroInkubator Firm Biotechnologicznych. Projekt ten został realizowany z wraz partnerem – Centrum Biologii Medycznej PAN w Łodzi. Uruchomienie MikroInkubatora nastąpiło 17 grudnia 2007 roku. Popularność wydarzenia rośnie z każdą kolejną edycją. W jubileuszowej edycja Bio-Forum w 2010 roku wzięło udział ponad 1500 uczestników z 20 krajów i ponad 100 wystawców.
W latach 2012-2013 organizatorzy wydarzenia przenieśli organizację CE BioForum najpierw do Brna, a potem do Budapesztu. Ostatecznie, w 2016 roku Forum biotechnologiczne powróciło do Łodzi. Począwszy od 2018 roku, będą odbywały się dwie edycje imprezy: polska i amerykańska.

Zobacz także: Biotechnologia na giełdzie. Dlaczego inwestycja w spółki z tej branży różni się od innych, które znasz

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.