Start kampanii crowdinwestingowej Punch Punk Games oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
04 cze 2020, 16:21

Start kampanii crowdinwestingowej Punch Punk Games oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem spółki]

Punch Punk Games to studio gamingowe założone przez Grupę PlayWay oraz Krzysztofa Grudzińskiego w 2017 roku. Spółka skupia się na wydawaniu gier o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Debiutanckim tytułem Punch Punk Games jest Apocalipsis – Harry at the end of the world. Gra została wyróżniona, m.in. przez prestiżowy Guardian, jako jedna z 10 najciekawszych gier Indie na świecie w 2017 roku.

Obecnie spółka przygotowuje się do premiery swojej największej gry, czyli This is the Zodiac Speaking. Zadebiutuje ona 24 września, a wydawcą jest Klabater. Punch Punk Games angażuje się również w projekty przeznaczone na gogle VR. W ramach tej działalności spółka podpisała umowę z Movie Games na przeportowanie gry Drug Dealer Simulator. W przyszłości zaplanowano również wydanie gry Moonshine na VR.

Ponadto, Punch Punk Games planuje jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect. W ramach pierwszej transzy emisji akcji pozyskano już 1,1 mln zł. Druga część kampanii zostanie przeprowadzona na platformie CrowdConnect. Pozyskane środki mają zostać przeznaczone na produkcję gry VR Moonshine, wsparcie rozwoju działu work to hire spółki oraz zasilić produkcję gier w VR i symulacyjnych.

We wtorek, 9 czerwca 2020 roku o godz. 10.00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Punch Punk Games, Krzysztofem Grudzińskim. Podczas spotkania porozmawiamy o kampanii crowdinvestingowej, planach debiutu na NewConnect oraz zaplanowanych premierach gier. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 9 czerwca 2020 r. o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.