Capital Market Day Online – poznaj 4 spółki z rynku NewConnect
Obrazek użytkownika Webinary
12 sie 2020, 15:15

Capital Market Day Online – poznaj 4 spółki z rynku NewConnect

Na rynku NewConnect inwestorzy indywidualni odgrywają kluczową rolę, a ich udział od 2016 roku stale rośnie. Już 13 sierpnia podczas wydarzenia Capital Market Day Online będzie okazja poznać kilka spółek z rynku alternatywnego – Carbon Studio, Ovid Works, DO OK oraz Draw Distance.

Ze względu na pandemię koronawirusa, spółki notowane na warszawskiej giełdzie komunikują się z inwestorami i akcjonariuszami za pośrednictwem konferencji online. Dlatego ułatwiamy firmom prezentowanie najważniejszych informacji i organizujemy Capital Market Day Online. W wydarzeniu wezmą udział 4 spółki. Będzie to Carbon Studio, Draw Distance, DO OK oraz Ovid Works.

Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 13 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00. Każda spółka będzie mieć 20 minut na prezentację, a kolejne 20 poświęci na sesję Q&A. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na wydarzenie

Harmonogram Capital Market Day Online

Już 13 sierpnia 4 spółki z rynku NewConnect wezmą udział w Capital Market Day Online i opowiedzą m.in. o aktualnej sytuacji finansowej oraz wpływie pandemii na działalność. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

  • 10:00-10:40 Carbon Studio

Aleksander Caban, członek zarządu spółki Carbon Studio

  • 10:40-11:20 DO OK

Dmitrij Żatuchin, prezes zarządu spółki DO OK

  • 11:20-12:00 Draw Distance

Michał Mielcarek, prezes zarządu spółki Draw Distance

  • 12:00-12:40 Ovid Works

Jacek Dębowski, prezes zarządu spółki Ovid Works

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na wydarzenie

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.