Plany rozwoju InventionMed oraz budowa Wirtualnego Szpitala [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
14 paź 2020, 14:56

Plany rozwoju InventionMed oraz budowa Wirtualnego Szpitala [Webinar z zarządem spółki]

InventionMed to technologiczna spółka, która działa w segmencie medycznym. Jej specjalizacją jest tworzenie symulatorów medycznych przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Mają one umożliwić realizację wielu różnych zabiegów w dziedzinie dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Flagowym produktem, który aktualnie rozwija spółka jest TutorDerm.

W lipcu 2020 roku w InventionMed zainwestowała spółka SoftBlue. Wesprze ona budowę Centrum Innowacyjnych Symulacji Medycznych VR i AR w Bydgoszczy. Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Rozwoju kwotą 16 mln zł. Jednocześnie SoftBlue stało się głównym akcjonariuszem InventionMed.

InventionMed podpisało również umowę amerykańskim producentem lasera wykorzystywanego w medycynie estetycznej, Cutera Inc. Zagraniczna firma ma wesprzeć polską spółkę w zakresie rozwoju symulatorów medycznych.

W środę, 14 października 2020 roku o godz. 15:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu InventionMed, Tomaszem Kierulem oraz doradcą zarządu, Maciejem Zegarskim. Podczas spotkania porozmawiamy o budowie Wirtualnego Szpitala oraz planach rozwoju związanych z rozwojem symulatorów medycznych dedykowanych medycynie estetycznej. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 14 października 2020 r. o godz. 15:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.