Emisja akcji Iron VR oraz debiut na NewConnect [Webinar z członkiem zarządu Carbon Studio]
Obrazek użytkownika Webinary
01 gru 2020, 07:04

Emisja akcji Iron VR oraz debiut na NewConnect [Webinar z członkiem zarządu Carbon Studio]

Iron VR, spółka zależna Carbon Studio, to młode studio gamingowe specjalizujące się w produkcji gier w wirtualnej rzeczywistości. Model biznesowy spółki zakłada prace nad autorskimi projektami oraz portowanie gier zewnętrznych podmiotów.

Pierwszym, autorskim projektem Iron VR będzie gra Holy Chick! An Escape Room Game. Premiera tytułu jest zaplanowana na przyszły rok. Spółka podjęła również współpracę z Movie Games, który ma 10% akcji Iron VR. Spółka zależna Carbon Studio będzie odpowiedzialna za portowanie dwóch tytułów Movie Games – Alaskan Truck Simulator oraz Lust for Darkness.

Iron VR jest w trakcie przeprowadzania emisji akcji, w ramach której spółka chce pozyskać 2,5 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na rozwój studia oraz produkcję gier w wirtualnej rzeczywistości. Spółka już przygotowuje się do debiutu na NewConnect.

We wtorek, 1 grudnia 2020 roku o godz. 14:30 zapraszamy na webinar z członkiem zarządu Carbon Studio, Aleksandrem Cabanem. Opowie on o szczegółach emisji akcji, przygotowaniach do debiutu na NewConnect oraz współpracy Iron VR z Movie Games. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2020 r. o godz. 14:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.