Oferta publiczna akcji Road Studio [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
12 lut 2021, 16:00

Oferta publiczna akcji Road Studio [Webinar z prezesem zarządu]

Road Studio to spółka działająca w ramach grupy Movie Games. Prezesem oraz współzałożycielem spółki jest Maciej Nowak, inwestor oraz menadżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Studio skupia się na produkcji gier o tematyce motoryzacyjnej.

Aktualnie Road Studio przygotowuje się do premiery dwóch tytułów: Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator. Będą to nie tylko symulatory motoryzacyjne, ale również umożliwią graczom podróżowanie i zwiedzanie świata. Na obie produkcje czeka ponad 170 tys. użytkowników platformy Steam.

Oprócz przygotowań do premiery gier, Road Studio planuje również debiut na rynku NewConnect. W tym celu prowadzi ofertę publiczną akcji, w ramach której planuje pozyskać do 2 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na prace nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej. Oferta publiczna została podzielona na dwie transze. Zapisy dla inwestorów indywidualnych rusza już 16 lutego, w ramach kampanii prowadzonej na platformie CrowdConnect.

W poniedziałek, 15 lutego 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Road Studio, Maciejem Nowakiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły publicznej oferty akcji. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.