Transformacja biznesu oraz plany rozwoju Miraculum [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
10 mar 2021, 10:01

Transformacja biznesu oraz plany rozwoju Miraculum [Webinar z zarządem spółki]

MIRACULUM (Miraculum.pl) zostało założone w 1924 roku w Krakowie przez lekarza dr. Leona Lustra. Było jedną z pierwszych firm kosmetycznych w Polsce obok takich firm jak Max Factor czy Helena Rubinstein. Miraculum to firma z tradycją, a kosmetyki są produkowane w oparciu o oryginalne receptury, bazujące na nowoczesnych składnikach pochodzenia naturalnego. Spółka ma w swoim portfolio 11 marek m.in. Miraculum, Pani Walewska, Joko, Chopin i Tanita.

Z okazji 50-lecia powstania marki Pani Walewska, spółka przeprowadziła na początku roku największą w historii akcję marketingową z drogerią Rossmann. Marka Pani Walewska znalazła się w ponad 1400 placówkach tej sieci. Miraculum konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży i poszerza dostępność swoich marek w największych drogeriach.

Miraculum w styczniu osiągnęło przychody na poziomie 2,7 mln zł. W lutym spółka przeprowadziła emisję akcji, w ramach której pozyskała około 2 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na zwiększenie kapitału obrotowego, a docelowo wpłynie na zwiększenie przychodów i sfinansowanie nowych wdrożeń m.in. w marce Miraculum, JOKO, CHOPIN czy Pani Walewska.

W czwartek, 11 marca 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z członkami zarządu Miraculum, Sławomirem Ziemskim oraz Markiem Kamolą. Podczas spotkania omówione zostaną perspektywy rozwoju spółki na rynku kosmetycznym. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Dla uczestników webinaru spółka Miraculum przygotowała zniżkę, którą będzie można wykorzystać na zakupy w e-sklepie do 20 marca br.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 11 marca 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.