Plany rozwoju Plantwear [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
28 mar 2021, 10:28

Plany rozwoju Plantwear [Webinar z prezesem zarządu]

Plantwear to wiodący internetowy sprzedawca drewnianych akcesoriów lifestylowych oraz spersonalizowanych prezentów w Polsce. Spółka ostatnio uruchomiła nową platformę e-commerce poszerzając portfolio marek o JustPlants, gdzie oferuje rośliny doniczkowe w designerskiej oprawie. Równolegle z rozwojem platform spółka stale rozszerza kanały sprzedaży poprzez ekspansje zagraniczną oraz współprace ze znanymi markami tj. W.KRUK czy Monnari.

W 2020 roku Plantwear odnotował rekordowe przychody na poziomie 11,1 mln zł, tylko w IV kwartale generując 4 mln zł. Najpopularniejszą grupą produktów spółki w ubiegłym kwartale była drewniana biżuteria, a na drugim miejscu znalazły się drewniane zegarki. Dużym zainteresowaniem cieszą się także produkty Giftbay.pl – uruchomionego na początku kwietnia 2020 roku serwisu sprzedażowego oferującego spersonalizowane prezenty. Na początku marca br. Plantwear rozpoczął działalność platformy na rynku rumuńskim, tak jak zapowiadano w ubiegłym roku.

Spółka rozwijając swoją pozycję na rynku e-commerce podpisała niedawno umowę z W. Kruk oraz Monnari, dzięki czemu będzie mogła sprzedawać swoje wybrane produkty za pośrednictwem e-sklepu dwóch uznanych polskich marek.

We wtorek, 30 marca 2021 r. o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Plantwear, Wiktorem Pyrzykiem. Podczas spotkania porozmawiamy o planach rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 30 marca 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.