Kampania crowdinvestingowa Pora na Pola [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
28 mar 2021, 14:13

Kampania crowdinvestingowa Pora na Pola [Webinar z prezesem zarządu]

Pora na Pola to platforma e-commerce oferująca żywność rzemieślniczą. W 2020 roku spółka zrealizowała około 10 tysięcy zamówień i dostarczyła ponad 165 tysięcy produktów do domów konsumentów w całej Polsce. Tym samym przychody firmy przekroczyły 2,5 mln zł i wzrosły o ponad 500% wobec 2019 roku.

Spółka prowadzi działalność od 3 lat, a swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Pora na Pola zrzesza sprawdzonych rolników oraz zaufanych producentów żywności. Aktualnie trwa kampania crowdinvestingowa firmy na portalu CrowdWay. Spółka chce pozyskać 2,61 mln zł na dalszy rozwój.

Pozyskana kwota z kampanii crowdinvestingowej zostanie przeznaczona na kilka konkretnych celów. Będzie to usprawnienie i wdrożenie szybkich dostaw produktów, rozwój sprzedaży w modelu subskrypcyjnym, otwarcie hubu logistycznego w kolejnym mieście oraz realizacja projektu technologicznego B+R. Ponadto spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect w 2023 roku.

W czwartek, 1 kwietnia 2021 roku o godz. 19:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Pora na Pola, Adrianem Piwko. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły trwającej kampanii crowdinvestingowej. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 1 kwietnia 2021 roku o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.