Co to jest CPaaS i dlaczego warto o nim wiedzieć? Webinar edukacyjny z zarządem Vercom
Obrazek użytkownika Webinary
03 kwi 2021, 18:00

Co to jest CPaaS i dlaczego warto o nim wiedzieć? Webinar edukacyjny z zarządem Vercom

CPaaS (Communications Platform-as-a-Service) to nowoczesne rozwiązania do komunikacji firm z klientami za pomocą jednej dedykowanej platformy. Porządkuje ona proces komunikacji przy użyciu wiadomości tekstowych, graficznych, głosowych oraz wideo.

CPaaS to dynamicznie rosnący rynek usług, z którym styczność każdy z nas ma na co dzień m.in. robiąc zakupy online czy też dokonując płatności mobilnych. Według danych ekspertów, światowy rynek CPaaS rośnie w tempie aż 33% rocznie, a w kolejnych latach może utrzymać tę dynamikę.

Jedną z polskich spółek specjalizujących się w tego typu rozwiązaniach jest Vercom należący do Grupy R22. Zapraszamy na webinar z zarządem spółki: Krzystofem Szyszką, prezesem oraz Tomaszem Pakulskim, członkiem zarządu. Podczas spotkania przedstawiciele spółki omówią rynek CPaaS, przedstawią czynniki wzrostu oraz potencjał rozwoju.

Spotkanie odbędzie się w środę, 7 kwietnia 2021 r. o godz. 19:00. Webinar edukacyjny poprowadzi redaktor naczelny Strefy Inwestorów, Paweł Biedrzycki. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 7 kwietnia 2021 roku o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.