Wyniki finansowe Gamivo za I kwartał 2021 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
15 maj 2021, 08:50

Wyniki finansowe Gamivo za I kwartał 2021 roku [Webinar z zarządem spółki]

Gamivo to platforma transakcyjna z grami i towarami cyfrowymi. Została założona w 2017 roku przez zespół osób z doświadczaniem w branży gier oraz fundusz venture buildingowy Tar Heel Capital Pathfinder. Spółka niedawno zadebiutowała na rynku NewConnect.

Obecnie spółka skupia się na rozwoju funkcjonalności i oferty platformy oraz pozyskaniu nowych użytkowników. Już niebawem w ofercie platformy mają się pojawić nowe produkty m.in. gadżety dla graczy. Aktualnie na platformie dostępnych jest ponad 50 tys. produktów, oferowanych przez prawie 1 tys. sprzedawców.

Według szacunkowych wyników finansowych za I kwartał 2021 roku spółka osiągnęła 9,63 mln zł przychodów wygenerowanych przez platformę Gamivo.com. Zysk brutto związany z działalnością platformy wyniósł 2,14 mln zł i był o 207% wyższy r/r.

We wtorek, 18 maja 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z zarządem Gamivo: Mateuszem Śmieżewskim oraz Tomaszem Lewandowskim. Podczas spotkania przedstawiciele spółki zaprezentują wyniki finansowe za I kwartał 2021 roku. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 18 maja 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.