Kampania crowdinvestingowa Samito oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
22 maj 2021, 11:42

Kampania crowdinvestingowa Samito oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Samito to spółka działają na rynku e-commerce. Dostarcza ona technologiczne rozwiązania w modelu SaaS m.in. zapewnia firmom wsparcie kampanii marketingowych. Ponadto, spółka jest twórcą innowacyjnego systemu – Samito dla wydawców.

Samito dla wydawców to system dedykowany sklepom internetowym, który wspiera pozyskanie klienta oraz proces sprzedaży poprzez automatyczne łączeniu treści artykułów na stronach wydawców z produktami ze sklepów internetowych. Ostatnio spółka podpisała umowę z PayNow, integratorem płatności z Grupy mBank. Spółki przygotowują nową usługę efektywnego ratowania porzuconych koszyków dla e-sklepów.

Spółka działająca na rynku e-commerce zamierza zadebiutować na NewConnect na przełomie 2021 i 2022 roku. W połowie maja Samito planuje przeprowadzić emisję akcji, z której chce pozyskać do 4 mln zł. Środki zostaną przeznaczone na rozwój oraz marketing narzędzi. Kampania crowdinvestingu zostanie przeprowadzona na platformie CrowdConnect.pl

We wtorek, 25 maja 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Samito, Rafałem Gawłowskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły emisji akcji w formie crowdinvestingu oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 25 maja 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.