Oferta publiczna akcji Woodpecker.co [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
21 maj 2021, 11:44

Oferta publiczna akcji Woodpecker.co [Webinar z prezesem zarządu]

Woodpecker.co to wrocławska spółka technologiczna, która oferuje aplikacje pełniącą rolę inteligentnego asystenta sprzedaży B2B. Oprogramowanie dostarczane w modelu SaaS pomaga zwiększyć efektywność pracy i ułatwia pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji poprzez automatyzację czasochłonnych procesów związanych z komunikacją biznesową.

Z innowacyjnej aplikacji Woodpecker korzysta ponad 3 tys. firm w 70 krajach na całym świecie. Oprogramowanie wspiera procesy komunikacji towarzyszącej m.in. aktywnej sprzedaży, pozyskiwaniu partnerów biznesowych, podtrzymywaniu relacji czy rekrutacji kandydatów. Oferowane rozwiązanie wyróżnia się łatwością implementacji, wysokim bezpieczeństwem oraz najwyższą dostarczalnością.

Woodpecker prowadzi ofertę publiczną sprzedaży akcji o wartości do 2,5 mln euro. Spółka planuje zwiększenie udziału rynkowego oraz rozszerzanie bazy klientów. Zamierza także rozbudowywać swoje narzędzie o możliwość automatyzacji komunikacji prowadzonej za pośrednictwem kolejnych kanałów, tj. telefonicznie i poprzez social media. Na przełomie II i III kwartału br. planuje debiut na rynku NewConnect.

W poniedziałek, 24 maja 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Woodpecker, Mateuszem Tarczyńskim. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana działalność i model biznesowy firmy oraz szczegóły oferty publicznej akcji. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 24 maja 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.