Oferta publiczna akcji The Dust, producenta „I, the Inquisitor” [Webinar z prezesem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
27 maj 2021, 17:17

Oferta publiczna akcji The Dust, producenta „I, the Inquisitor” [Webinar z prezesem spółki]

The Dust jest notowanym na NewConnect producentem i wydawcą gier. Spółka tworzy produkcję osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” Jacka Piekary pod tytułem „I, the Inquisitor”. The Dust ogłosił niedawno plany powiększenia budżetu gry, a w tym celu zamierza przeprowadzić emisję publiczną akcji.

Spółka w 2019 roku pozyskała prawa do realizacji gry w oparciu o jedną z najpoczytniejszych serii fantasy w Polsce autorstwa Jacka Piekary. Od tego momentu The Dust pracuje nad produkcją „I, the Inquisitor”. Gracz wcieli się w rolę bohatera cyklu – Mordimera Madderdina. Obecnie studio skupia się na realizacji wersji alpha gry oraz równolegle prowadzi rozmowy z potencjalnymi, globalnymi wydawcami tytułu. Powinny one potrwać do końca roku, a zakończenie produkcji tytułu zaplanowane jest na 2022 rok.

W ubiegłym roku The Dust ogłosiło aktualizację strategii na lata 2020-2023, w ramach której m.in. utworzyło grupę kapitałową, w skład której wchodzą dwie spółki zależne. Game Island specjalizuje się w produkcji gier średnio budżetowych z gatunku survival-immersive, a Two Horizons przygotowuje średnio budżetowe symulatory, w tym Hotel Renovator i Car Thief Simulator nad którymi wcześniej pracowało The Dust.

W piątek, 28 maja 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem spółki, Jakubem Wolffem. Podczas spotkania zostaną omówione cele emisji, obecny stan prac nad grą oraz kolejne informacje dotyczące rozgrywki.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 28 maja 2021 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.