Proptech i digitalizacja rynku nieruchomości w praktyce [Webinar z prezesem spółki Silvair, Rafałem Hanem]
Obrazek użytkownika Webinary
09 cze 2021, 08:45

Proptech i digitalizacja rynku nieruchomości w praktyce [Webinar z prezesem spółki Silvair, Rafałem Hanem]

Jedną ze spółek z warszawskiego parkietu, która oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT, czyli Internetu Rzeczy jest Silvair. Dzięki tej technologii zapewnia ona efektywne zmniejszanie zużycia energii w budynkach komercyjnych.

Proptech to cyfrowa transformacja w sektorze real estate. O tym zjawisku oraz digitalizacji na rynku nieruchomości opowie podczas webinaru Rafał Han, prezes zarządu spółki Silvair. Spotkanie odbędzie w środę 9 czerwca 2021 r. o godz. 12:00. Wydarzenie poprowadzi redaktor naczelny Strefy Inwestorów, Paweł Biedrzycki. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Będzie to już drugie spotkanie z prezesem zarządu Silvair. Podczas pierwszego rozmawialiśmy na temat trendów oraz perspektyw rozwoju IoT w budynkach komercyjnych. Wideo ze spotkania dostępne jest TUTAJ.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 9 czerwca 2021 r. o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.