Movie Games Investor Summit 2021 – konferencja online poświęcona branży gier [LIVE STREAM]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
18 sie 2021, 11:18

Movie Games Investor Summit 2021 – konferencja online poświęcona branży gier [LIVE STREAM]

Dzisiaj tj. 18 sierpnia w godz. 10-14 zapraszamy na Movie Games Investor Summit 2021, czyli konferencję online poświęconą branży gier. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będzie David Jaffe oraz Maciej Miąsik.

Movie Games to spółka notowana na rynku NewConnect, która systematycznie powiększa swoją grupę kapitałową. Firma ma już ekspozycję na rynek gier mobilnych, a ostatnio również dołączyła do wirtualnej rzeczywistości. W Grupie Movie Games są i współpracują już takie spółki jak Pixel Crow, Road Studio czy DRAGO entertainment, a ich pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży gamedev. Ponadto, współpracą z warszawską spółką zainteresował się również David Jaffe, który stworzył takie tytuły jak God of War czy Twisted Metal, a teraz jest członkiem Rady Nadzorczej spółki oraz konsultantem przy projektach Movie Games.

Podczas dzisiejszego wydarzenia inwestorzy będą mieli okazję poznać bliżej kilka spółek z grupy Movie Games, ale również dowiedzieć się jakie są trendy oraz perspektywy na rynku gier. Na koniec zaplanowana została dyskusja „Gamedev i giełda – jak inwestować i na co zwracać uwagę w 2021 roku i dalej?”, którą poprowadzi Paweł Biedrzycki, redaktor Strefy Inwestorów. 

Wydarzenie jest organizowane przez Movie Games oraz Strefę Inwestorów. Konferencja będzie transmitowana na żywo:

Harmonogram wydarzenia

Movie Games Summit Investor 2021 odbędzie się w środę 18 sierpnia br. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 14:00.

  • 10:00-10:30 Movie Games, Mateusz Wcześniak
  • 10:30-11:30 Trendy i perspektywy w Gamedev okiem legend rynku: David Jaffe, Maciej Miąsik

Prowadzi: Piotr Gnyp

  • 11:30-12:00 Wizyta w Road Studio, Maciej Nowak
  • 12:00-12:30 DRAGO Entertainment, Joanna Tynor oraz Lucjan Mikociak
  • 12:30-13:30 Gamedev i giełda – jak inwestować i na co zwracać uwagę w 2021 roku i dalej?

W panelu dyskusyjnym wezmą udział: Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games; Andrzej Bieniek, MetLife; Paweł Sugalski, zarządzający Rockbridge Gier i Innowacji; Piotr Karbowski, prezes CreativeForge Games oraz Paweł Biedrzycki, redaktor naczelny Strefy Inwestorów.

Zachęcamy do śledzenia kanałów YouTube Strefy Inwestorów oraz Movie Games.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.