Oferta publiczna akcji Prodromus [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
23 sie 2021, 10:20

Oferta publiczna akcji Prodromus [Webinar z przedstawicielami spółki]

Prodromus to spółka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń rehabilitacyjnych, skierowanych głównie do dzieci. Opatentowana autorska technologia jest rozwijana od dekady, a prawie 40 Prodrobotów pomaga pacjentom w 10 krajach w Europie i w Azji.

Spółka współpracuje z 17 dystrybutorami w 29 krajach na całym świecie. Na rynku polskim Prodromus prowadzi także sprzedaż bezpośrednią. Prodrobot został zaprezentowany na ponad 50 międzynarodowych targach. Kilka dni temu spółka poinformowała o podpisaniu pierwszej umowy na dostawę swojego urządzenia do USA. Kontrakt zostanie zrealizowany za pośrednictwem spółki córki - Innomus Sp. z o.o., która została zawiązana w celu rozwoju Prodrobota w wersji 2.0 oraz jego komercjalizacji w USA.

Aktualnie trwa oferta publiczna akcji spółki, w ramach której planuje pozyskanie do 1 mln euro.  Finansowanie zostanie przeznaczone na rejestrację Prodrobota i Prodrobota Magna na rynkach w USA i EOG oraz rozbudowę działu handlowego. Zapisy w ofercie potrwają do 31 sierpnia br.

W poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu, Bartłomiejem Wielogórskim oraz dyrektorem ds. finansowych, Tomaszem Chwiałkowskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.