Wyniki finansowe Grupy R22 za I półrocze 2021 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
01 wrz 2021, 06:40

Wyniki finansowe Grupy R22 za I półrocze 2021 roku [Webinar z zarządem spółki]

Grupa R22 to technologiczna spółka, która wspiera firmy w automatyzacji procesów biznesowych oraz obecności w internecie, w szczególności w obszarze komunikacji z klientem. Portfolio obejmuje głównie usługi hostingowe i sprzedaż domen.

Jeszcze w 2020 roku spółka przeprowadziła pierwsze zagraniczne przejęcie w segmencie CpaaS. Natomiast w tym roku, na przełomie kwietnia oraz maja, z sukcesem zrealizowano ofertę publiczną spółki zależnej Vercom, która zadebiutowała na warszawskim parkiecie. Pozyskane finansowanie ma zostać przeznaczone na realizację planów związanych z ekspansją zagraniczną.

W I kwartale 2021 roku Grupa R22 wypracowała przychody na poziomie 67,3 mln zł, odnotowując tym samym wzrost o 36% rdr. Jednak najszybciej w tym okresie rósł zysk zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej, który po wzroście o 77% rdr wyniósł 6,9 mln zł. Już 31 sierpnia br. spółka opublikuje wyniki finansowe za I półrocze 2021 roku.

W czwartek, 2 września 2021 roku o godz. 12:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy R22, Jakubem Dwernickiem oraz wiceprezesem zarządu, Robertem Stasikiem. Podczas spotkania porozmawiamy o wynikach finansowych spółki za I półrocze 2021 roku i perspektywach rozwoju Grupy R22. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 2 września 2021 roku o godz. 12:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.