Plany rozwoju spółki Simteract [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
08 wrz 2021, 10:21

Plany rozwoju spółki Simteract [Webinar z prezesem zarządu]

Simteract prowadzi działalność w branży gier, posiadając przy tym doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych symulatorów. Spółka może się pochwalić oprogramowaniem City Generator, który pozwala generować miasta w 3D na podstawie otwartych danych dostępnych w Internecie. Pod koniec sierpnia wspólnie z francuską firmą Nacon spółka udostępniła w trybie wczesnego dostępu grę Train Life: A Railway Simulator.

Train Life: A Railway Simulator to pierwszy projekt firmy Simteract. Spółka współpracuje z globalnym wydawcą Nacon, który ma na swoim koncie choćby takie tytuły jak seria gier WRC. 31 sierpnia br. polska produkcja została udostępniona w formule wczesnego dostępu na platformach Steam i Epic Store. Przed pełnym wydanie gry Simteract zamierza przygotować 5 dużych aktualizacji do swojego flagowego projektu, część z nich na bazie licencji m.in. od Deutche Bahn.

Według danych finansowych za II kwartał 2021 roku spółka odnotowała wzrost przychodów o 12% względem analogicznego okresu w ubiegłym roku. Natomiast od początku 2021 roku Simteract wypracował zysk netto przekraczający 100 tys. zł. Firma jest notowana na rynku NewConnect od lutego 2021 roku.

W środę, 8 września 2021 roku o godz. 11:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Simteract, Marcinem Jaśkiewiczem. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki oraz postęp prac nad grą Train Life: A Railway Simulator. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 8 września 2021 roku o godz. 11:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.