Plany rozwoju PunkPirates [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
21 wrz 2021, 15:09

Plany rozwoju PunkPirates [Webinar z prezesem zarządu]

PunkPirates to spółka specjalizująca się w produkcji oraz wydawaniu gier przeznaczonych na urządzenia wirtualnej rzeczywistości. Do najpopularniejszych tytułów z portfolio należą Escape Room VR, Escape Room VR Stories, Escape Room VR Inner Voices oraz DANGER! Escape Lab. Firma jest notowana na Głównym Rynku GPW.

W 2020 roku PunkPirates ogłosiło zmianę strategii, skupiając się jednocześnie na rynku gier VR. Spółka opracowuje autorskie projekty i współpracuje z zewnętrznymi zespołami deweloperskimi. Przychody ze sprzedaży PunkPirates w I kwartale 2021 r. wyniosły 317 tys. zł, a to oznacza ponad 13-krotny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Zysk netto natomiast wyniósł 289 tys. zł.

PunkPirates w bieżącym roku planuje wydać dwie gry: „Death Manager VR” oraz „Community Paintball VR”.

W czwartek, 23 września 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu PunkPirates, Leszkiem Krajewskim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki oraz plany rozwoju na rynku gier VR. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 23 września 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.