Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
29 wrz 2021, 17:12

Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO [Webinar z zarządem spółki]

REAKTO działa na rynku bezzałogowych statków powietrznych. Spółka skupia się na rozwoju autorskiej usługi, która pozwala na półautonomiczne loty patrolowe oraz interwencyjne za pomocą dronów. Docelowo firma zamierza prowadzić operacje w pełni autonomiczne. Uruchomienie usługi planowane jest na 2022 rok.

Rynek bezzałogowych statków powietrznych stale się rozwija, a według analityków jego wartość ma się podwoić w ciągu najbliższych lat. Według danych przygotowanych przez analityków MarketsandMarkets, oczekiwana wartość globalnego rynku dronów w 2026 roku wyniesie ok. 58,4 mld USD w porównaniu do szacunków na koniec bieżącego roku wynoszących 27,4 mld USD.

Spółka REAKTO, aby przyspieszyć rozwój swojej autorskiej usługi, zamierza pozyskać finansowanie w formule crowdfundingu udziałowego na platformie SmartFunds. Środki zostaną przeznaczone na budowę infrastruktury oraz skalowanie biznesu. REAKTO rozważa również debiut na warszawskiej giełdzie w perspektywie 2-3 lat.

W czwartek, 30 września 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z CEO REAKTO, Wojciechem Stawiarskim oraz CFO/COO, Szymonem Lekstanem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły kampanii crowdfundingu udziałowego oraz plany rozwoju na rynku dronów. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 30 września 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.