Kampania crowdfundingowa startupu Zonifero [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
27 paź 2021, 08:00

Kampania crowdfundingowa startupu Zonifero [Webinar z prezesem zarządu]

Zonifero to startup należący do Grupy TenderHut, który opracował innowacyjną platformę do zarządzania hybrydowym miejscem pracy. Aplikacja ma na celu wsparcie pracowników, pracodawców i deweloperów powierzchni biurowych w sprostaniu wymogom postpandemicznej rzeczywistości.

Startup prowadzi działalność na dynamicznie rozwijającym się rynku technologii wspierających pracowników w adaptacji do pracy hybrydowej. Jest to odpowiedź na rzeczywistość, którą przyniosła pandemia COVID-19. Zonifero obsługuje klientów z rynku nieruchomości m.in. SKANSKA; z branży FMCG m.in. Żabka czy przedstawicieli sektora bankowego jak Aion Bank. Polska firma zrealizowała wdrożenia również na rynkach zagranicznych – we Francji, Singapurze czy na Węgrzech.

W tym roku spółka otrzymała już szereg prestiżowych nagród tj. Outsourcing Stars w kategorii Innovative Business Solution of 2021 oraz tytuł Wschodzącej Gwiazd ESG – przyznawanego przy współpracy PwC i redakcji Business Insider Polska.

26 października na nowej platformie crowdfundingowej StockAmbit wystartuje kampania Zonifero. Pozyskane finansowanie zamierza przeznaczyć na uruchomienie aplikacji w modelu self-service SaaS, poprawienie Customer Experience oraz skalowanie biznesu na globalnych rynkach.

W środę, 27 października 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Zonifero, Jackiem Ratajczakiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły kampanii crowdfundingowej oraz plany rozwoju startupu. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 27 października 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.