Wyniki finansowe spółki Answear za 2021 rok oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
29 mar 2022, 10:00

Wyniki finansowe spółki Answear za 2021 rok oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]

Answear.com jest polskim sklepem internetowym, w ofercie którego można znaleźć szeroki wybór ubrań, butów i dodatków ponad 400 światowych marek. Aktualnie Answear.com działa na 10 rynkach, a w planach ma start w kolejnych. Od początku swojej działalności w 2011 roku zdobył ponad 50 nagród i wyróżnień, zyskał także uznanie tysięcy klientów, którym dostarcza nieustannych modowych inspiracji, współpracując z trendsetterami i ekspertami z branży mody.

Answear opiera się na własnym centrum logistycznym, które pozwala na zoptymalizowanie kosztów i usprawnienie logistyki, co finalnie wpływa na doskonałą cenę i atrakcyjne promocje. Spółka swoim stałym klientom dedykuje program lojalnościowy Answear Club, który pozwala na robienie zakupów w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Według danych finansowych za IV kwartał 2021 roku spółka wypracowała 282 mln zł sprzedaży online, co oznacza wzrost o 78% rdr. We wspomnianym okresie przychody ze sprzedaży, według sprawozdawczości MSSF, wyniosły 256 mln zł. Raport finansowy za cały 2021 rok zostanie opublikowany 28 marca.

We wtorek, 29 marca 2022 roku o godz. 11:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Answear.com, Krzysztofem Bajołkiem oraz dyrektorem finansowym, Jackiem Dziadusiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2021 rok oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 29 marca 2022 roku o godz. 11:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.